• Informacje na temat:

  ciastka

Artykuły na temat: ciastka
 • Chrissy Metz zajada się ciastkiem i kawą na spacerze

  Chrissy Metz (38 l.), znana m.in. z seriali "Tacy jesteśmy" oraz "American Horror Story", jest często śledzona przez paparazzich. Ostatnio zrobili jej zdjęcia, gdy przechadzała się z kubkiem kawy oraz ciastkiem. Gwiazda zdawała się jednak zupełnie tym nie przejmować i spokojnie spacerowała, zajadając się pysznościami.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Leśniczówka

  Od rana Krzysztof jest wyraźnie zdenerwowany. W końcu zdradza Kasi, że czeka na wyniki porównawcze DNA. Kilka godzin później Majewski kupuje ciastka i...

 • Rihanna skończyła 27 lat. Na urodzinach same sławy

  W piątek, 20 lutego, pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna obchodziła 27. urodziny. Na przyjęciu z tej okazji pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Mick Jagger, Bill Murray, Naomi Campbell czy Jim Carrey.

 • „M jak miłość”: Kisielowa i Staszek zostaną parą? Czy połączy ich wielka miłość?

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zjawi się w komisariacie, by złożyć zeznanie w sprawie napadu, którego była świadkiem. Staszek (Sławomir Holland), chcąc ją zbyć i jak najszybciej wyjść z biura, podaruje jej pudełko z ciastkami, nie wiedząc, że było ono przeznaczone dla Uli (Iga Krefft) i że Janek (Tomáš Kollárik) ukrył w nim karteczkę z niedwuznacznym wyznaniem i niemoralną propozycją!

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • Osaczenie

  Z cukierni wychodzi pucołowaty nastolatek, Bartek. Odpakowuje paczkę z ciastkami. Chodnikiem zbliża się grupa jego rówieśników, którzy śmieją się z niego....

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • M jak miłość

  Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem...

 • Recenzja Piotr Bukartyk "Kup sobie psa": Jak mądry gada, to zawsze warto posłuchać

  Pies Bukartyka lubi ponoć słuchać, jak Bukartyk mu gra. Ja też lubię.

Zdjęcia na temat: ciastka
Wideo na temat: ciastka
 • "M jak miłość":Odcinek 1298.

  Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem w środku. Prezent policjanta trafia jednak najpierw w ręce Staszka, a później do Kisielowej. Tymczasem do Grabiny wraca dawny kolega Justyny i Franka, Mariusz Piotrowski, który wyszedł właśnie z poprawczaka. Górska chce chłopakowi pomóc, ale ten staje się agresywny i niebezpieczny.

 • „Na dobre i na złe”: Przyjaźń czy miłość?

  W 599. odcinku „Na dobre i na złe” Przemek przeprosi Zuzę, za to, że próbował ją odwieść od ślubu. – To wspaniałe, co próbowałaś zrobić dla tego mężczyzny – wyzna przyjaciółce z podziwem. Zuza w rewanżu nakarmi go ciastkiem. Czy teraz, gdy oboje są wolni, ich miłość ponownie rozkwitnie?

Dyskusje na temat: ciastka