• Informacje na temat:

  ciastko

Artykuły na temat: ciastko
 • Zielińska wspomina podróż poślubną: Jadłam ciastko z ikry węgorza podane w bambusowej klatce

  ..., nie popełniając gafy, jedenaście egzotycznych dań, np. tofu z orzechów z winogronami, dashi z liśćmi chryzantemy czy ciastko z ikry węgorza podane w bambusowej klatce dla świerszczy... Bez względu na to...

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

 • Czesia z "Klanu" na koniach relaksuje się i odpoczywa

  Anna Powierza, której dużą popularność przyniosła rola serialowej Czesi w "Klanie" jest zapalonym fanem koni i jeździectwa. "Moja mama śmieje się nawet, że pierwszym słowem, które wypowiedziałam nie było mama, czy tata tylko koń " - żartuje aktorka. Ma dwa swoje konie - Emila i Ciastko. Jednego z nich kupiła w Bieszczadach "za cenę mięsa i flaszkę".

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki. A wszystko przez niekoniecznie dobrych tekściarzy.

 • "Na dobre i na złe": Słodkie zaloty

  ...- skrytykuje Woźnicka. - Kobieta w dzisiejszych czasach oczekuje od mężczyzny czegoś więcej. Zaskocz mnie... Lipski weźmie sobie do serca jej radę. Na początek przyniesie jej ulubione ciastko, a potem...

 • Pozwana przez producenta...ciastek

  Znana bywalczyni salonów - Kim Kardashian - wdała się w sądową wojnę z producentem niskokalorycznych ciastek, za sprawą swojej publicznej wypowiedzi, że są one "niezdrowe".

 • Szkoła

  Gimnazjalista Filip Świercza cierpi na ból głowy i uważa, że nie pomagają mu żadne leki. Mówi znajomym, że tak jak jego mama, on też ma skłonności do migren. Wykorzystują to koledzy z klasy i dla żartu dają mu ciastko, które ma zawierać medyczną marihuanę. Tymczasem maturzystka Donata Wojtczak zrywa z Kubą Zambrowskim, ponieważ ten nie potrafi sprostać jej oczekiwaniom. Wkrótce dziewczyna urządza...

 • Glover złodziejem ciastek?

  "Alicja w Krainie Czarów" w reżyserii Tima Burtona wzbogaciła się o kolejnego członka obsady - będzie nim Crispin Glover.

 • Klan

  ...ją na ciastko ale niespodziewanie dla niego przychodzi znajomy Mildy z Białorusi - Włodek. Paweł zaczepia na korytarzu Tadeusza. Namawia go na wspólną kawę ale Koziełło się wykręca. Paweł nie ma już...

 • Czwartek na WMFF

  Hiszpański "Pudor", "Czerwone mrówki" z Luksemburga i "Ciastka truskawkowe" z Japonii znajdą się wśród filmów, które w czwartek obejrzy publiczność 23. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego (WMFF).

Zdjęcia na temat: ciastko
Dyskusje na temat: ciastko