• Informacje na temat:

  ciasto nic

Artykuły na temat: ciasto nic
 • Ewa Wachowicz radzi, jak jeść ciasta w święta i nie przytyć!

  ...się na granicy Chile i Argentyny. Wcześniej zdobyła już pięć szczytów tzw. Korony Świata Wulkanów, pozostały jej jeszcze tylko dwa. - Nie wyobrażam sobie Wielkanocy poza domem. Jestem(...) niczego nie próbować. Jest wierna tradycji. Wieczorem robią z córką Olą pisanki, a w Wielką Sobotę niosą je do kościoła w koszu i zawsze jest w nim kawałek chrzanu. Oprócz niego jajka barwione w łuskach...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Jacek Borkowski: Nie chodzę na grób żony, bo już nic tam nie załatwię

  Jacek Borkowski (58 l.) dwa lata po śmierci żony Magdy próbuje "przygotować dwójkę swoich dzieci do życia". Sam też szuka miłości. Pytany, dlaczego nie odwiedza grobu małżonki, tłumaczy, że "niczego już tam nie załatwi".

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • Smak zupy "nic"

  Nie zgadza się z tymi, którzy uważają, że jedzenie wegetariańskie jest niesmaczne i nieciekawe. – Wszystko zależy od pomysłu i odpowiednich przypraw – mówi aktorka znana telewidzom m.in. z roli Oleńki Billewiczówny w „Potopie” i Basi w serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Małgorzata Braunek będzie gościem Karola Okrasy w jego programie. Telewizyjny kucharz na jej życzenie przygotuje tzw. zupę nic...

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) w nowym programie będzie odwiedzać luksusowe domy celebrytów. O swoim mówi niechętnie, bo - jak podkreśla - "wymaga on generalnego remontu". "Od czterech lat nic w nim właściwie nie zmieniłam. Jedynie boazeria w łazience z lat dziewięćdziesiątych została przemalowana na biało, w kuchni jednak ją zostawiłam" - śmieje się.

 • Dominika Ostałowska mazurka upiec nie potrafi

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed Wielkanocą obiecuje sobie, że nauczy się wreszcie piec ciasta, by własnoręcznie przygotować świąteczne mazurki, serniki i makowce.

 • "Prawo Agaty": Jaki jest sposób Dygant na zły dzień na planie?

  Aktorzy oraz ekipa często spędzają nawet 12 godzin i więcej na planie zdjęciowym. Nic więc dziwnego, że czasami dochodzi do spięć.

 • "Brat": Powiedz mu, że zemsta nie ma znaczenia

  Julio i Daniel to dwaj przybrani bracia. Wychowują się w slumsach Carasas. Ich matka utrzymuje się z pieczenia ciast, oni całymi dniami grają w piłkę nożną. Czy marzenia o sportowej karierze to wystarczający powód, żeby zapomnieć o gangsterskich porachunkach?

Zdjęcia na temat: ciasto nic
Wideo na temat: ciasto nic
 • Nic do oclenia

  1 Styczeń 1993 roku - Zniesienie granic celnych w UE. Dwóch agentów służby celnej - jeden Belg i jeden Francuz - dowiaduje się, że ich posterunki graniczne, ta w francuskim Courquain i ta w belgijskim Koorkin, niedługo znikną. Frankofobiczny agent belgijskiej służby celnej, Ruben Vandevoorde zostaje zmuszony do stworzenia pierwszego mobilnego francusko-belgijskiego posterunku granicznego. Jego francuski partner, Mathias Ducatel, odbierany przez Rubena, jako odwieczny wróg, jest potajemnie...

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • Babcia Gandzia

  Paulette od śmierci męża mieszka samotnie na przedmieściach Paryża. Cukiernię, którą dawniej prowadziła, przerobiono na japońską restaurację, a ona sama nie jest w stanie utrzymać się z głodowej emerytury. Bohaterce, granej przez Bernadette Lafont (dawna muza François Truffaut), daleko jednak do typowej, uroczej staruszki. Pełno w niej jadu i niechęci do imigrantów. Jest skłócona z własną córką, która poślubiła czarnoskórego policjanta a wnuk z tego związku to jej powód do wstydu. Nic nie...

Dyskusje na temat: ciasto nic