• Informacje na temat:

  ciąża 8 miesiac

Artykuły na temat: ciąża 8 miesiac
 • Doda straciła głos po ślubie!

  Dorota Rabczewska-Stępień (34 l.) przechodzi trudne chwile. Na szczęście ma u boku kochającego męża, który służy jej silnym męskim ramieniem...

 • Znów jest w ciąży!

  Walijska wokalistka i prezenterka telewizyjna Charlotte Church spodziewa się drugiego dziecka - osiem miesięcy po urodzeniu pierwszego.

 • Marta Kaczyńska podjęła decyzję. Chce ratować małżeństwo z Marcinem Dubienieckim

  Marta Kaczyńska (35 l.) i Marcin Dubieniecki (35 l.) od trzech lat żyją w separacji, jednak na wieść o kłopotach męża, była prezydentówna pospieszyła mu z pomocą. On to docenia i pragnie uratować ich małżeństwo.

 • Jest w ciąży, ale w którym miesiącu?

  Amerykańska piosenkarka Beyonce nosiła sztuczny ciążowy brzuch - twierdzi jeden z plotkarskich portali.

 • "Prawo Agaty" od A do Z

  ...zajmujący się sprzedażą etui na telefony komórkowe. C jak ciąża Rola matki bardzo przypadła do gustu Agnieszce Dygant. Plotkuje się, że po zakończeniu serialu aktorka planuje zrobić sobie dłuższą...

 • Anita Lipnicka o końcu miłości

  , ukrytym dla oka widza faktem, była moja ciąża - wspomina prace nad teledyskiem Anita Lipnicka.

 • Kasia Cichopek znów zostanie mamą!

  Katarzyna Cichopek za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą! Nowinę tę podał właśnie jeden z dwutygodników...

 • "Zmierzch" na DVD dłuższy o 8 minut

  Na 2 marca ustalono datę premiery DVD i Blu-ray filmu... "Saga 'Zmierzch' - Przed świtem. Część 1". Zaraz, zaraz, czy aby nie macie już na swoich półkach DVD z tym filmem? Teraz otrzymacie... 8 minut dodatkowego materiału.

 • Spice Girl urodzi dziecko Eddiego Murphy'ego

  Melanie Brown (31 l.), była wokalistka słynnego girlsbandu Spice Girls, jest w czwartym miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest znany aktor Eddie Murphy (45 l.). Według niepotwierdzonych pogłosek para zamierza wziąć ślub w przyszłym miesiącu.

 • Michał Wiśniewski i piramidy

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po latach harówki znalazł chwilę na odpoczynek. Wyrwał się na tydzień do Egiptu. Podjęcie decyzji o egzotycznej wyprawie nie było dla wokalisty proste. Jego partnerka jest bowiem w 8 miesiącu ciąży.

Wideo na temat: ciąża 8 miesiac
 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.