• Informacje na temat:

  ciąża skrzyneckiej

Artykuły na temat: ciąża skrzyneckiej
 • Katarzyna Skrzynecka nie zamierza schudnąć. Oto powód!

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) wyjawiła, dlaczego przestała ćwiczyć i przejmować się sylwetką.

 • Skrzynecka odchudza Polaków

  Zachęcona własnymi sukcesami - po urodzeniu córeczki w ciągu 10 tygodni schudła 17 kilo - prezenterka Kasia Skrzynecka razem z mistrzem Polski w fitness Marcinem Łopuckim postanowili odchudzić Polaków. Para została ambasadorami programu "Zyskaj formę w 10 tygodni".

 • Kasia Skrzynecka chce wrócić do "Tańca z gwiazdami"!

  Przypomnijmy: aktorka o tym, że straciła pracę w tanecznym show dowiedziała się z komunikatu prasowego opublikowanego w internecie. Powodem była jej... ciąża. Zaskoczenia nie kryli nie tylko(...) Rozenek, Agnieszka Szulim i Natasza Urbańska, która zamiast Skrzyneckiej poprowadziła ostatnią edycję. Czy produkcja weźmie "Skrzynkę" pod uwagę? Tego na razie nie wiadomo. Ona sama bardzo na to liczy...

 • Skrzynecka w Polsacie!

  Katarzyna Skrzynecka, która była gospodynią "Tańca z gwiazdami" w TVN, od jesieni poprowadzi własny program na antenie kanału Polsat Cafe.

 • Skrzynecka płakała!

  Zamieszanie towarzyszące odejściu Katarzyny Skrzyneckiej (40 l.) z "Tańca z gwiazdami" jest ogromne. Stacja TVN twierdzi, że odmienny stan aktorki nie miał wpływu na podjętą decyzję, a samo rozstanie odbyło się w sposób "elegancki".

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  Wie, że realizacja jej planu nie będzie łatwa. Jednak czuje, że wszystko musi się udać.

 • Kasia Skrzynecka nie chce więcej dzieci!

  Kasia Skrzynecka (42 l.) od dwóch lat jest szczęśliwą mamą. Mała Alikja może jednak zapomnieć o rodzeństwie...

 • Bije rekordy popularności

  Wyrzucenie Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami" sprawiło, że stała się ikoną nie tylko ciężarnych kobiet!

 • Powody zwolnienia Kasi Skrzyneckiej

  Zmianę na stanowisku gospodyni tanecznego show producenci tłumaczyli próbą "odświeżenia" programu. Plotkowano także, że ciąża prezenterki kolidowała z planami twórców "Tańca...". Jednak "Super(...) odmawiał, tłumacząc, że nie wystąpi w nim, dopóki jego była żona będzie prowadzącą. Jak wiadomo, mężczyznę zobaczymy w najbliższej edycji show... "Widać ciąża Kasi stała się dobrym pretekstem do wymiany...

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

Wideo na temat: ciąża skrzyneckiej
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.