• Informacje na temat:

  ciąża u gwiazd

Artykuły na temat: ciąża u gwiazd
 • Justyna Śliwowska-Mróz: Ciąża jest spełnieniem moich marzeń

  ...krótkiego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium", w którym wyznała, że ciąża jest spełnieniem jej marzeń. Pochwaliła również ukochanego, który jest dla niej największym wsparciem. "Rozpieszcza mnie(...) wspaniały masaż prenatalny" - powiedziała tygodnikowi. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Lady Gaga z zaokrąglonym brzuszkiem. A jednak ciąża?!

  Gagą. Ani on ani piosenkarka jednak nie odnieśli się do tych pogłosek i sprawa ucichła. Najnowsze zdjęcia Lady Gagi jednak na nowo podsyciły plotki na temat rzekomej ciąży wokalistki. Gwiazda(...)? To byłaby istna sensacja! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Diane Kruger: A jednak ciąża!

  ...zaokrąglony brzuszek. Tym samym nie ma już wątpliwości, że gwiazda będzie mamą. Co ciekawe, pomimo że fotki obiegły internet, Kruger nadal oficjalnie nie potwierdziła tej nowiny. Dodajmy ,że ojcem dziecka Diane Kruger jest jej partner, aktor Norman Reedus (49 l.), z którym związana jest od kilku miesięcy. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Khloe Kardashian: A jednak ciąża!

  ...był już w związku z Kardashianką, a z matką dziecka rozstał się, gdy była w początkowej fazie ciąży. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Tamara Arciuch: Ciąża pod nadzorem

  To trzecia ciąża Tamary Arciuch (41 l.) i jak dowiedziało się "Na żywo" nie jest wykluczone wcześniejsze rozwiązanie. - W przypadku ciąży po 40. roku życia ryzyko urodzenia wcześniaka jest większe(...) ryzykować i zdecydowała, że nie będzie pracować do ostatniej chwili - zdradza znajoma aktorki. Gwiazda poprosiła producentów seriali, w których gra, by tak ułożyli sceny z jej udziałem, żeby skończyła pracę...

 • "Dzika droga" : Dzika blondynka

  Nowy film twórcy "Witaj w klubie" to pretensjonalna, feministyczna (sic!), wersja historii z rodzaju "Into the Wild" czy "Droga". Zmierzenie się z dziką naturą ma pomóc uporać się z sobą samym i przeszłością. Wyszło słabo.

Zdjęcia na temat: ciąża u gwiazd
Wideo na temat: ciąża u gwiazd
 • Jadwiga Gryn w ciąży

  30-letnia gwiazda seriali "Barwy szczęścia" i "Plebania" Jadwiga Gryn spodziewa się pierwszego dziecka - córki.

 • "Na Wspólnej ": Odcinek 2819. Zwiastun

  Ada nie może pogodzić się z tym, że Olaf wybrał Martę! Staje się natarczywa. Mówi ukochanemu, że ciąża Konarskiej nic między nimi nie zmienia… Tymczasem asystentka Marty zdradza zszokowanemu producentowi, że jego największa telewizyjna gwiazda spodziewa się dziecka!

 • Beyonce i Jay Z skorzystali z usług surogatki?

  Beyonce urodziła swoją córeczkę Blue Ivy na początku 2012 roku. Ciąża gwiazdy od początku wzbudzała wiele spekulacji. Zarzucano jej, że nosi sztuczny brzuch, a jej dziecko urodzi matka zastępcza. Niejaka Tina Seals stwierdziła ostatnio, że to właśnie ona urodziła Blue Ivy…

Dyskusje na temat: ciąża u gwiazd