• Informacje na temat:

  ciąża w barwach szczęścia

Artykuły na temat: ciąża w barwach szczęścia
 • "Barwy szczęścia": To nie ciąża, ale... Zuzia ma inny problem!

  W 2031. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 27 marca o godzinie 20.10) Sabina poinformuje Kazika (Grzegorz Mielczarek), że wybiera się z jego córką do ginekologa. Poprosi go jednak, by nie mówił o tym Róży (Anna Gornostaj) i Zdzisiowi (Zbigniew Buczkowski). - Nie mów też Zuzi, że wiesz - doda. - Nawet bym nie podjął takiej rozmowy. Głupio mi z nią rozmawiać o takich sprawach...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Barwy szczęścia": Nieplanowana ciąża i... odrzucone zaręczyny

  Ujawniamy, żew1756.odcinku "Barw szczęścia" Natalia  nagle źle się poczuje i zemdleje. Przerażona Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) wezwie pogotowie. Zwoleńska wyląduje w szpitalu, gdzie zostanie poddana serii badań. W końcu lekarz poinformuje ją, że wcale nie jest chora, ale... zostanie mamą. - Jestem w ciąży - wyzna Natalia Magdzie (Honorata Witańska), gdy ta odwiedzi ją w szpitalu. - Nie...

 • "Barwy szczęścia": Ukrywana ciąża

  Justyna, którą gra w serialu "Barwy szczęścia", zajdzie w ciążę z Dawidem (Bartosz Waga), ale ostatecznie postanowi ratować małżeństwo z Norbertem. Tylko czy nie będzie na to za późno?

 • "Barwy szczęścia": Od miłości… do aresztu!

  Nowi bohaterowie, prawy sierpowy i reanimacja – w kolejnym tygodniu w „Barwach szczęścia” nie zabraknie emocji!

 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Co dalej z Iwoną Pyrką?

  Jesienią na świat przyjdzie jej synek. Tymczasem znana z „Barw szczęścia” aktorka w porannym magazynie prowadzi cykl przeznaczony dla przyszłych mam.

 • Najważniejsza rola?

  Przez pewien czas dementowała informacje, jakoby była w ciąży. Dzisiaj Katarzyna Glinka nie ukrywa już prawdy i swojego szczęścia! Zostanie mamą i tylko to się teraz dla niej liczy.

 • "Barwy szczęścia": Ciąża, oświadczyny i szantaż!

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim...

 • Joanna Gleń: Brzuszek już widać

  Jej bohaterka przez lata walczyła z depresją. Teraz, z powodu ciąży, musi odstawić leki. Czy grozi jej nawrót choroby? - Czeka mnie ciekawe wyzwanie aktorskie - mówi gwiazda "Barw szczęścia" - Joanna Gleń, która właśnie została szczęśliwą mamą.

Zdjęcia na temat: ciąża w barwach szczęścia