• Informacje na temat:

  ciąża w serialu

Artykuły na temat: ciąża w serialu
 • "M jak miłość": Kolejna ciąża w serialu?!

  Olga Szomańska, czyli Marzenka Lisiecka z "M jak miłość", zdradziła że jesienią w wątku jej bohaterki może pojawić się ktoś trzeci!

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • "M jak miłość": Ciąża wysokiego ryzyka

  Kingę Zduńską, w którą wciela się w lubianym serialu, czekają trudne chwile. Prywatnie Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą dwojga dzieci. – Staram się być nie tylko rodzicem, ale i partnerką, która pokazuje im świat – mówi.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Przyjaciółki": Oświadczyny i niespodziewana ciąża!

  Anka i Paweł kupują kampera, którym mają zamiar ruszyć w podróż dookoła świata, a zaskoczona i zakochana Patrycja zgadza się zostać żoną Wiktora! Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdź!

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Olga Kalicka: Jej ciąża zmieniła wszystko!

  ...serialu 'Rodzinka.pl', wyręcza ją mama" – zdradza w rozmowie z Rewią znajoma aktorki. Olga Kalicka docenia tę pomoc, dlatego teraz postanowiła w oryginalny sposób się odwdzięczyć. Co zamierza? "Olga...

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • Zagrożona ciąża Mai Kryńskiej

  Kłopotów bohaterki Małgorzaty Kożuchowskiej w serial u "Tylko miłość" ciąg dalszy. Maja Kryńska trafia do szpitala. Jej ciąża jest poważnie zagrożona.

Zdjęcia na temat: ciąża w serialu
Wideo na temat: ciąża w serialu
Dyskusje na temat: ciąża w serialu