• Informacje na temat:

  ciąża zobacz

Artykuły na temat: ciąża zobacz
 • "Klan": Ciąża Agaty

  .... Radosna nowina rozejdzie się jednak z prędkością światła. Najpierw dowiedzą się Gabriela i Roman (Laura Łącz, Marek Lewandowski), a później Małgosia (Suzanna von Nathusius). MP ***Zobacz...

 • Agnieszki Holland pomysł na "Dziecko Rosemary"

  Agnieszka Holland stanęła za kamerą nowej adaptacji bestsellerowej powieści Iry Levina "Dziecko Rosemary". Czteroodcinkowy serial na antenie stacji Lifetime już w maju.

 • Diane Kruger: A jednak ciąża!

  ...ojcem dziecka Diane Kruger jest jej partner, aktor Norman Reedus (49 l.), z którym związana jest od kilku miesięcy. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Khloe Kardashian: A jednak ciąża!

  ...był już w związku z Kardashianką, a z matką dziecka rozstał się, gdy była w początkowej fazie ciąży. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Gwiazda pop Patrycja Markowska (28 l.) czuje się tak dobrze będąc w ciąży, że ani myśli zrezygnować z koncertowania.

 • Ciąża Meghan zagrożona?! Rzecznik Pałacu Kensington uspokaja

  Ciąża Meghan (37 l.) jest zagrożona? Księżna wraz z mężem, księciem Harrym (34 l.), odwiedzi rejony, w których istnieje ryzyko zarażeniem wirusem Zika. Rzecznik Pałacu Kensington uspokaja zmartwionych fanów rodziny królewskiej.

 • Britney: Ciąża i ślub???

  Plotka rskie media donoszą o kolejnych rewelacjach z życia Britney. Tym razem upadła gwiazda muzyki pop ma ponoć spodziewać się kolejnego dziecka, a także znów wyjść za mąż.

 • Julia Wieniawa jednym zdjęciem wywołała spekulacje. "Ciąża? Gratulacje"

  Julia Wieniawa-Narkiewicz (19 l.) jest w ciąży?! Tak pomyślała część internautów, gdy zobaczyła zdjęcia aktorki z planu zdjęciowego. Pojawiły się nawet gratulacje! Czy coś jest na rzeczy?

 • A. Chylińska: Ciąża jak granat

  Wkrótce Agnieszka Chylińska urodzi syna Ryszarda. W wywiadzie dla magazynu "Gala" wokalistka opowiedziała między innymi o pierwszej reakcji na wiadomość o ciąży.

Zdjęcia na temat: ciąża zobacz
Wideo na temat: ciąża zobacz
 • "Klan": Co z tą ciążą?

  Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co widzowie będą mogli zobaczyć w powakacyjnych odcinkach "Klanu". Serialowa Bożenka będzie w zaawansowanej ciąży i według jej obliczeń do końca roku powinna urodzić. Aktorka nie obawia się grać z małym dzieckiem na planie, bo jak przyznała, ma dobry kontakt z maluszkami. Z powodzeniem prowadzi taneczne warsztaty dla dzieci w całej Polsce, a poza tym jej siostra

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Szokujące wyznanie Kim Kardashian! "Ciąża to najgorsze doświadczenie w moim życiu"

  lubią być w ciąży i dobrze ją przechodzą.​ Czy po zobaczeniu swojego małego synka w grudniu zmieni zdanie? (CNN Newsource/x-news)

 • Wolny strzelec

  Przyprawiający o gęsią skórkę Jake Gyllenhaal w życiowej kreacji wolnego strzelca, którego stać na absolutnie wszystko, żeby wspiąć się po szczeblach kariery kronikarza najniebezpieczniejszych dzielnic Los Angeles. Zobacz, jak spełnia się American Dream w czasach, gdy sumienie jest wadą, a droga do zwycięstwa nierzadko wiedzie po trupach. Oscarowa przemiana gwiazdy "Tajemnicy Brokeback Mountain" na miarę kreacji Heatha Ledgera w "Mrocznym rycerzu", Leonardo Di Caprio w "Wilku z Wall Street"...

Dyskusje na temat: ciąża zobacz
 • Re: Katarzyna Skrzynecka, czyli Irena...

  Już nic z tego nei zostało.Zobacz ile lat temu to było 1998 rok! Zobacz jak teraz wygląda.Niestety bardzo przytyła i ciąża tego nie usprawiedliwia gdyż urodziła w 7 miesiącu a tyje się najbardziej pod koniec ciąży i ma męża trenera a wygląda teraz tragicznie co podkreśla neidobranym strojem.Szkoda.