• Informacje na temat:

  ciąże znanych gwiazd

Artykuły na temat: ciąże znanych gwiazd
 • Ola Jordan odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" przez ciążę?!

  Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa 10 edycja „Tańca z Gwiazdami”. Właśnie okazało się, że w programie nie zobaczymy znanej i lubianej Oli Jordan (36 l.).

 • Milla Jovovich gwiazdą nowego filmu autora "Gry o tron"

  Hollywoodzka aktorka i modelka Milla Jovovich będzie główną gwiazdą nowego filmu fantasy, opartego na krótkich opowiadaniach George'a R. R. Martina, twórcy słynnej "Gry o tron".

 • "M jak miłość": Ciąże w serialach

  .... Agnieszka Kaczorowska Kiedy popularna aktorka i tancerka pojawiła się w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami" wielu widzów doszło do wniosku, że Agnieszka Kaczorowska przytyła i... jest w ciąży. Jednak(...) Deschanel, gwiazda "Kości", podczas zdjęć do serialu dwukrotnie zaszła w ciążę. W obu przypadkach scenarzyści wprowadzili ten wątek do produkcji, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Twórcy nie musieli...

 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Janet Jackson źle znosi ciążę!

  ...i oczekuje dziecka. Niestety, przyszła mama nie znosi ciąży zbyt dobrze. Jak dowiedział się "Us Weekly", wokalistka musi cały czas leżeć w łóżku! Gwiazda jest oczywiście pod stałą opieką lekarską, niemniej na co dzień musi być bardzo uważna. Trzymamy kciuki i życzymy szczęśliwego rozwiązania! *** Zobacz więcej materiałów z życia osób znanych...

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Dorota Szelągowska tymi słowami potwierdza ciążę?!

  ...pracować?!" I tutaj padła odpowiedź Dorotki, która może sugerować, że gwiazda jednak będzie mogła niedługo pochwalić się ciążowym brzuszkiem: "W końcu ciąża to nie choroba". Jeżeli nie jest to żart...

 • Madonna i 2Pac mieli romans!

  W wywiadzie radiowym dla Howarda Sterna królowa popu przyznała, że umawiała się ze słynnym raperem.

 • Magdalena Kuta: W pierwszej chwili chciałam usunąć ciążę

  Mateusz. Wzywany na pomoc, zawsze znajdzie jej... miejsce do zaparkowania auta, co w Warszawie nie jest proste. - Jestem z moimi świętymi blisko. Wypraszają dla mnie łaski - twierdzi gwiazda "Rancza". *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Kim Kardashian znów się rozebrała

  Wygląda na to, że Kim Kardashian z rozbierania się uczyniła swój znak firmowy. Celebrytka po raz kolejny odsłoniła swe wdzięki, tym razem w reality-show "Rodzina Kardashianów".

Wideo na temat: ciąże znanych gwiazd