• Informacje na temat:

  cichopek ambasadorka

Artykuły na temat: cichopek ambasadorka
 • Co Katarzyna Cichopek robiła w Sejmie?

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z serialu "M jak miłość", została zaproszona przez Ministerstwo Zdrowia na konferencję. Czego dotyczyła? Sprawdź!

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Sablewska menedżerką Cichopek?

  Gwiazda straciła cierpliwość - nadszedł czas na nową Katarzynę Cichopek . Po pomoc zwróciła się jednak w zupełnie nieoczekiwanym kierunku...

 • Cichopek: Pióro uczy pokory

  Katarzyna Cichopek została ambasadorką tegorocznej Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Promując akcję i Konkurs Ładnego Pisania namawia młodych ludzi, żeby sięgali po pióro, które "uczy pokory i kształtuje charakter".

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  Kilkanaście aktorek z najpopularniejszych polskich seriali dołączy w najbliższą sobotę do kobiet, które bić będą w Warszawie rekord Guinnessa w samobadaniu piersi. W ustanawianiu nowego światowego rekordu wezmą udział m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", i Elżbieta Romanowska, czyli Aldona z "Barw szczęścia". Kto jeszcze?

 • Katarzyna Cichopek: Pomaganie to część mnie

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że zawsze lubiła angażować się w pomoc tym, którym wiedzie się gorzej. Teraz dodatkowo wykorzystuje do tego celu swoje umiejętności aktorskie i popularność.

 • Gwiazdy radzą: Opalajmy się bezpiecznie!

  Od kilku miesięcy wśród znanych z seriali gwiazd furorę robi tajemnicza... bransoletka. Noszą ją m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", oraz... Tomasz Ciachorowski, czyli Igor Grabowski z "Linii życia". Wiemy, co symbolizuje najbardziej pożądana tego lata ozdoba na rękę!

 • Polak Wszech Czasów? Cichopek wybrała...

  Wystartowała kampania społeczna "Polak Wszech Czasów", która ma na celu popularyzację historii i opowieści o wielkich rodakach. Do kampanii przyłączyło się kilkadziesiąt polskich gwiazd filmu, sportu i estrady, które zostały ambasadorami wielkich, zmarłych rodaków.

 • Zarobiła ćwierć miliona w... dwa dni!

  Kasia Cichopek dostała intratną propozycję reklamową, dzięki której na jej koncie znalazła się bardzo sympatyczna sumka. A wszystko dzięki urokowi osobistemu i nieposzlakowanej opinii...

 • Sensacyjne wieści o Grażynie Torbickiej! Kto by przypuszczał!

  ...długofalowej współpracy.  Jako nowa ambasadorka firmy kosmetycznej nie musiała martwić się o finanse i mogła spokojnie zastanowić się nad zawodową przyszłością.  Jak pisało "Na Żywo", kolejną propozycję(...) z tego, że obsadza gwiazdy w nowych dla nich rolach. To ona uwierzyła w talent prezenterski Kasi Cichopek i Anny Głogowskiej.  Torbicką, z którą od czasu wspólnej pracy w TVP 2 jest zaprzyjaźniona...