• Informacje na temat:

  cichopek córka

Artykuły na temat: cichopek córka
 • Kasia Cichopek dementuje: Jej córka nie ma na imię Hanna!

  Kasia Cichopek (31 l.) postanowiła ostatecznie potwierdzić, jak nazwała swoją małą pociechę. Ma dość składania jej gratulacji z okazji urodzin Hani...

 • Katarzyna Cichopek: Wykonuję zadania

  Trudno sobie wymarzyć lepszą kandydatkę do prowadzenia programu "o życiu" niż Katarzyna Cichopek. Młoda, piękna, radosna i, co najważniejsze, obowiązkowa profesjonalistka. Przy tym twierdzi, że rozmowy z ludźmi i rozwijanie się to jej pasje!

 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek uwielbia rodzinne podróże po Polsce

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", z rozrzewnieniem wspomina wakacje swojego dzieciństwa, które spędzała jeżdżąc po Polsce z rodzicami i bratem. Chciałaby, żeby jej dzieci - syn Adaś i córka Helenka - również dobrze poznały nasz kraj...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Córka Izabelli Kisio-Skorupy "z Kossaków" matką zostanie na początku 2015 roku. Na szczęście czuje się świetnie i nie narzeka na swój stan. Jedynym problemem są uciążliwe zgagi, które odbierają jej(...) poleconej mi przez Kasię Cichopek. Wprawdzie smakuje i pachnie jak szambo, ale pomaga" - zachwala Kisio. Pytana o ciążowe zachcianki, z satysfakcją podkreśla, że takowych nie ma. Narzeka za to na brak...

 • Katarzyna Cichopek: Rodzinne podróże po Polsce

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", z rozrzewnieniem wspomina wakacje swojego dzieciństwa, które spędzała jeżdżąc po Polsce z rodzicami i bratem. Chciałaby, żeby jej dzieci - syn Adaś i córka Helenka - również dobrze poznały nasz kraj.

 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", postanowiła, że po Nowym Roku będzie mniej pracowała, a więcej czasu poświęcała swym dwojgu dzieciom i mężowi.

 • Cichopek odnajduje ojca

  Bomba na planie "Daleko od noszy". Okazuje się, że doktor Kidler jest ojcem, a jego córką okazuje się być... Kasia Cichopek.

 • Katarzyna Cichopek nie może się doczekać urlopu!

  Ten rok zaczął się bardzo pracowicie dla Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Wykończeni małżonkowie odliczają dni do zasłużonych wakacji...

 • Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

  Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

Zdjęcia na temat: cichopek córka
Wideo na temat: cichopek córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: cichopek córka
 • Re: "M jak miłość": Za trzecim razem się uda?

  przeciez to rodzona córka Cichopek

 • Re: "M jak miłość": Barbara poleci za ocean, by zobaczyć się z najmłodszą córką?

  słyszałem że młodsza córka grała w gang bang z ciemnoskórymi aktorami w filmach krótkometrażowych przyrodniczych, Marek gdy o tym dowiedział się też chciał zostać aktorem ale powiedział że swego kurnika w Grabinie nie opuści. Skalski w końcu zrozumiał że jest gajem i rzuca Muchę dla kolegi Zduńskiego w pracy. Zduński zauroczony nowym związkiem rzuca Cichopek. Cichopek odkrywa że Jakiel to jej mąż

 • Re: "Druga szansa": Bliżej gwiazd

  Obcy nam portal utrzymuje swój wysoki poziom. Jak nie Kożuchowska to Cichopek albo córka Młynarskiego. Czekam jeszcze na Wellmann, Piroga i Gessler do kompletu.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  "Jednak aktorka nie wiedziała, że jej latorośl ubiega się o rolę w "Emce". Otrzymała ją w drodze castingu, do którego zgłosiła ją agencja aktorska." Czy ktoś wierzy w takie brednie. Jak jest taką drętwą, sztuczną i mierna ą aktorką jak jej matka, to źle wróżę serialowi. Biorą do tego serialu miernoty, by nie wyróżniali się aktorsko na tle Muchy, Cichopek czy Mroczków.

 • Re: "Na Wspólnej": Córka Jacka Braciaka idzie w jego ślady!

  K. mać do np. Cichopek i Mroczków czepiają się, że nie mają dyplomów ale córeczki aktorów , nawet małolaty zatrudniają !! hańba. układy, układziki,itp. naprawdę zdolne osoby nie mogą się przebić !!! to samo w telewizji !!!