• Informacje na temat:

  cichopek eurowizja

Artykuły na temat: cichopek eurowizja
 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek otwiera z mężem kolejną szkołę tańca

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otwierają kolejną filię swojej szkoły tańca. Cichopek przyznaje, że choć pochłaniają ją obowiązki związane z macierzyństwem i pracą na planie serialu, stara się pomagać mężowi w prowadzeniu szkoły. - Jestem dobrym duchem Akademii Tańca - mówi aktorka.

 • Kasia Cichopek (24 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) zajęli czwarte miejsce w Londynie podczas pierwszej tanecznej Eurowizji. Konkurs odbył się w sobotę, 1 września, późnym wieczorem.

 • Mroczek na Eurowizji

  Tegoroczna taneczna Eurowizja, której gospodarzem jest BBC, odbędzie się 6 września. Herbuś i Mroczek do Glasgow wylecą kilka dni wcześniej. Trenują ze sobą całe wakacje i nie przestaną aż do występu(...) Polaków podczas pierwszej edycji został doceniony. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zrobili w tamtym roku furorę. Zajęli wysokie, czwarte miejsce. Czy w tym roku pójdzie nam lepiej? Zdania są podzielone.

 • Cichopek bohaterką narodową

  "Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.

 • Cichopek ostro trenuje

  Już za kilkanaście dni występ w tanecznej Eurowizji, więc Katarzyna Cichopek (25 l.) koniec wakacji spędza wyjątkowo pracowicie. Codziennie ze swym partnerem Marcinem Hakielem trenuje taniec - po sześć, osiem godzin!

 • Herbuś i Cichopek: Przyjaciółki?

  Wspólny występ Katarzyny Cichopek (27 l.) i Edyty Herbuś(29 l.) podczas festiwalu TOPtrendy był tematem wielu plotek . Czy panie zostaną przyjaciółkami?

 • Cichopek: "Boję się wracać"

  Kasia Cichopek (25 l.) opowiada o obawach, jakie towarzyszą jej przed wyjazdem na taneczną Eurowizję, o swoim słynnym uśmiechu i ambicjach zawodowych. Dziwi się także, że ma "antyfanów".

 • Foremniak zatańczy na Eurowizji?

  Plotkom na temat końca związku Rafała Maseraka i Małgorzaty Foremniak nie ma końca. Tymczasem para ma się dobrze, co więcej planuje wspólny występ na tanecznej Eurowizji.

 • Naga pierś Cichopek

  Nasze polskie przedstawicielstwo - Kasia Cichopek (25 l.) i Marcin Hakiel (24 l.) na Tanecznym Konkursie Eurowizji w Londynie odniosło wielki sukces. Jak wiadomo para zajęła czwarte miejsce, nie obyło się jednak bez "miłych niespodzianek".

 • Maleństwo... Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek uwielbia zwierzęta. Ostatnio zdołała namówić Marcina Hakiela na "maleństwo". Oboje postanowili sprawić sobie słodkiego szczeniaka.

Wideo na temat: cichopek eurowizja
 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....