• Informacje na temat:

  cichopek nowości

Artykuły na temat: cichopek nowości
 • "M jak miłość": Kamil wraca po 12 latach!

  ..., wraca do sagi o Mostowiakach już w przyszłym roku. Jego losy ponownie skrzyżują się z paczką przyjaciół z Deszczowej - Kingą (Katarzyna Cichopek), Magdą (Anna Mucha), Piotrkiem (Marcin Mroczek(...) czasie poronieniem)? Dodatkowo zdradzamy, że Bosak wcieli się w głównego bohatera jednej z wiosennych serialowych nowości! To będzie pracowity koniec roku!

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Co obejrzymy w TVN wiosną?

  Konferencję poprowadzili Szymon Majewski, Andrzej Sołtysik oraz dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. Jak zwykle nie zabrakło nowości. Już niedługo zobaczymy na antenie dwa nowe seriale(...) "Kryminalnych". Wśród nowości pojawi się także serial fabularno-dokumentalny "Sąd rodzinny", który przybliży tajemnice procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, pozbawienie praw rodzicielskich...

 • Liber oczarował Kasię Cichopek. Zobacz!

  Do sieci trafił teledysk do piosenki "Wszystkiego na raz" - duetu Natalii Szroeder i Libera. W klipie zagrali popularni aktorzy: Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk.

 • Seriale... misyjne

  Serialowa jesień 2008 należała do TVP. "Ojciec Mateusz" zgromadził zaskakująco dużą widownię, ale sukces odnieśli też "Londyńczycy" czy "Czas honoru". Jakie nowości zapowiadane są na wiosnę? TVP stawia na rozrywkę, ale... misyjną.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

 • Pięć nowości na 5-lecie Polsat Cafe

  "Kolacja z Szefem", "Mały nie-poradnik", "Mała Czarna", "Fabryka piękna" i "Tancerki" - to pięć nowości, które Polsat Cafe przygotowała na nadchodzącą jesień. To prezent dla widzów na pięciolecie stacji.

 • Randki, śpiewy i wariograf

  Polsat przygotował w wiosennej ramówce kilka nowości. Oprócz nowego teleturnieju randkowego, który poprowadzi Katarzyna Cichopek, pojawi się kontrowersyjny program "Moment prawdy".

 • Czas na wielkie show!

  Wielkie powroty i gorące nowości. Każda z dużych stacji przygotowała na nadchodzącą wiosnę wielkie widowiska telewizyjne. To może być naprawdę emocjonujący sezon.

Dyskusje na temat: cichopek nowości
 • Re: Hollywood woli grzesznice

  ona gwiazdą jednej roli - nie trafiliście z tym tytułem tak to możecie o Cichopek pisać a nie o aktorce która przez kilkanaście lat robi film za filmem. Sorry ale ona jest teraz bardziej znana jako gwiazda komedii romantycznych o Rachel niewielu ludzi już pamięta - no chyba że w Polsce bo tam za dużo nowości to nie oglądacie