• Informacje na temat:

  cichopek polsatu

Artykuły na temat: cichopek polsatu
 • Kasia Cichopek (35 l.), która dość często bywa na imprezach, zwykle pozuje fotografom uśmiechnięta i zadowolona. Na gali 25-lecia Polsatu wydawała się jednak nieco zamyślona i przygaszona, a na jej twarzy próżno szukać uśmiechu. Czyżby nie dopisywał jej humor?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Cichopek kontratakuje

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności.

 • Agnieszka Sienkiewicz wygryzła Cichopek z nowego programu?!

  Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Agnieszka Sienkiewicz (32 l.) została nową ulubienicą dyrektor programowej Polsatu...

 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...", Elżbieta Jaworowicz, Anita Gargas, była słaba oferta Dwójki, a bardzo mocna TVNu i Polsatu - Dowbor i Gessler - w związku z czym tam trzeba było walczyć" - objaśniał nam Kurski. Już we wrześniu(...) się par, które w każdym odcinku zostaną poddane próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem. Zmagania uczestników będą oceniać: Katarzyna Cichopek z mężem...

 • Jesienna ramówka Polsatu

  W poniedziałek, 31 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Wydarzenie to przyciągnęło ogromną liczbę gwiazd, z których na plan pierwszy wybijała się, długo oczekiwana przez widzów, Katarzyna Cichopek.

 • Kasia Cichopek dostała nowy program! Będzie na spłatę kredytu?

  Kasia Cichopek (33 l.) musi teraz skakać radości. Niebawem poprowadzi nowe show, na którym zapewne zarobi krocie!

 • Kasia Cichopek z Ibiszem

  Niedawno zatrudniono ją do reklamowania biustonoszy, teraz otrzymała interesującą propozycję z Polsatu, którą przyjęła bez wahania. Niebawem, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, Katarzyna Cichopek poprowadzi polską wersję programu "Soapstar Superstar".

 • Kasia Cichopek nie wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”!

  Kasia Cichopek (32 l.) chciała wziąć udział w hitowym programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety, casting ponoć okazał się dla niej zbyt trudny!

 • Cichopek gorsza od... Cichopek

  Pierwszą edycję show Polsatu "Tylko nas dwoje" śledziło przed telewizorami średnio 2,1 mln osób. To jeszcze mniej, niż wynosiła widownia poprzedniego "muzycznego" programu tej stacji - "jak Oni śpiewają".

Zdjęcia na temat: cichopek polsatu
Dyskusje na temat: cichopek polsatu