• Informacje na temat:

  cichopek syn

Artykuły na temat: cichopek syn
Zdjęcia na temat: cichopek syn
Wideo na temat: cichopek syn
 • Dieta Kasi Cichopek

  Co je Katarzyna Cichopek i jak namawia swojego syna do zdrowego jedzenia?

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: cichopek syn
 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  najlepiej pies Szarik jak kapral Wichura go z łańcucha spuści. A na pogrzeb wyłoży kasę Brunner bo przecież miał w Grabinie rozlewnię wody mineralnej a jego syn to przecież braciszek Marysi. Zresztą(...) i z Brunnerem pasowaliby do siebie mundurkami. No i oczywiście jeszcze Mroczek z galerianką jako osobą towarzyszącą hm... Na koniec cały ból po stracie Hanki ukoi słodziutki uśmiech Cichopek i jest