• Informacje na temat:

  cichopek taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: cichopek taniec z gwiazdami
 • Kasia Cichopek porzuci aktorstwo dla męża?!

  Mimo że Katarzyna Cichopek 36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są małżeństwem od 11 lat, to wciąż się ogromnie kochają. Niestety, mąż aktorki z roku na rok robi się coraz bardziej zazdrosny, co utrudnia Kasi pracę w zawodzie. Czy dla dobra ich związku aktorka zdecyduje się odejść z serialu "M jak miłość”?

 • Katarzyna Cichopek: Kolejna szkoła tańca

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otwierają kolejną filię swojej szkoły tańca. Cichopek przyznaje, że choć pochłaniają ją obowiązki związane z macierzyństwem i pracą na planie serialu, stara się pomagać mężowi w prowadzeniu szkoły. - Jestem dobrym duchem Akademii Tańca - mówi aktorka.

 • Katarzyna Cichopek wygryzła Basię Kurdej-Szatan?! Na to wygląda!

  Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek (37 l.) znów wraca do gry. Jak podaje jeden z tabloidów, aktorka dostała właśnie propozycję poprowadzenia nowego programu, który wcześniej prowadziła Barbara Kurdej-Szatan (34 l.)!

 • "Taniec z gwiazdami": Pełna lista gwiazd

  Aktor Antoni Królikowski to ostatni, nieujawniony dotąd uczestnik "Tańca z gwiazdami". Show będzie można oglądać od 7 marca w Polsacie. Pełna nazwa programu brzmi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie?

 • Kasia Cichopek za jeden taniec słono sobie liczy!

  Kasia Cichopek (32 l.), choć tańcem nie zajmuje się zawodowo, nadal chętnie bawi nim publiczność.

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • A jednak! Prawda o Kasi Cichopek i jej mężu wyszła na jaw!

  Jak donosi "Na Żywo", Kasi Cichopek (34 l.) już nie wystarcza udział w serialu „M jak miłość”. Zasiadła w jury „Czaru par”, a teraz aspiruje do prowadzenia kolejnego programu...

 • Przerażona Kasia Cichopek

  Katarzyna Cichopek przyznała ostatnio, że po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" była przerażona. Aktorka już niedługo wyjedzie do Francji, by nagrać nowe reality show dla TVP 2.

 • Tak Kasia Cichopek kusi mężczyzn! Hakiel będzie zazdrosny?!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej, jednak z wiekiem przybywa jej coraz więcej adoratorów! Czy jej mąż powinien się tym zainteresować?

 • Kasia Cichopek: Dwie lewe ręce

  23-letnia Katarzyna Cichopek, gwiazda serial u "M jak Miłość", to w ostatnich miesiącach jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Niewątpliwy rozgłos przyniósł jej udział w telewizyjnym programie "Taniec z gwiazdami", który wygrała, pokonując w finale Małgorzatę Foremniak. W serialu "Ma jak Miłość" Cichopek wciela się w postać Kingi. A jak młoda gwiazda zamierza spędzić Boże Narodzenie?

Zdjęcia na temat: cichopek taniec z gwiazdami
Dyskusje na temat: cichopek taniec z gwiazdami
 • Re: "Czterdziestolatkowi" stuknęła czterdziestka

  kanałów nie jest w stanie nawet wejść na najniższy poziom. Dziś telewizja to taniec z gwiazdami gdzie dojrzała kobieta promotorka seksu zachowuje się wulgarnie we wszystkich programach. Dzisiejsza(...) w telewizji. Włoskie, rosyjskie, niemieckie, francuskie. Dziś mamy praktycznie cały czas współczesny amerykański gniot. Do tego polskie seriale z Mroczkami i Cichopek.

 • Re: Cichopek czy Zielińska? Kto zastąpi Skrzynecką?

  Cichopek mam pelne uzebienie,drazni mnie od mometu jak wygrala TANIEC Z GWIAZDAMI,udaje milutka itd,a aktorka zniej zadna (jak mozna Ja nazwac aktorka)!!!!

 • Re: Katarzyna Cichopek nie dostała się do 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  To jest bardziej ambitny show niz Taniec z gwiazdami, tu trzeba byc prawdziwym aktorem umiec spiewac a Cichopek jest kiepska w tym.

 • Re: Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  zielinska wychodzi gardłem i uszami widzom ani to ładne ani dowcipne co w niej widzicie robci program pod widza a nie po znajomosciach,MOWIMY DOSYC ZIELINSKIEJ MAMY JEJ JUZ DOSYC- A CHCEMY OGLADAC TANIEC Z GWIAZDAMI-DAJCE WIDZOM SZANSE . Z TELEWIZJI POWINNY ZNIKNAC LIS,CICHOPEK, ZIELINSKA,MUCHA ,KAMEL I IBISZ

 • Re: Julia Kamińska coraz lepsza!

  Julia powtarza historię Cichopek: jeden serial i taniec z gwiazdami i WIELKA GWIAZDA!! Żenada! Już mam jej pełną d..ę. Gdzie nie spojrzeć tam Kamińska z tą swoją wiecznie zadowoloną gębą.Za grosz wyczucia i umiaru. Żeby tak się nosić trzeba coś osiągnąć. Więcej pokory !!!!!!!!!!!!!!!