• Informacje na temat:

  cichopek usta

Artykuły na temat: cichopek usta
 • Kasia Cichopek dała córce na imię...

  Kasia Cichopek (31 l.) i Marcin Hakiel 16 grudnia po raz drugi zostali rodzicami. Jakie imię będzie nosić ich pociecha?

 • Wyszła z dołka. Wraca do gry?

  Zapowiadała, że nie odpuści. Zapomni o tym, co przykre, i będzie chodzić na castingi, zabiegając o nowe role. Jej wielka energia czyni cuda.

 • "Na sygnale": Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz w Leśnej Górze

  Wkrótce Katarzynę Cichopek, czyli Kingę Zduńską z sagi rodu Mostowiaków oraz Jarosława Jakimowicza, niezapomnianego Cichego z "Młodych wilków, zobaczymy w gościnnych rolach w serialu TVP2 "Na sygnale". A Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) dostaną propozycję zagrania w filmie!

 • Romans z show-biznesem?

  "Już gdy robiłam prawo jazdy, wiedziałam, że to będzie moja pasja. Kocham samochody" - mówi Anna Mucha. Aktorka opowiedziała o swojej motoryzacyjnej pasji i przygodzie z "M jak miłość".

 • Tak Cichopek powiększyła usta

  Kilka dni temu pojawiła się plotka, że Kasia Cichopek (30 l.) powiększyła sobie usta. Jej mąż, Marcin Hakiel, postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z grobowymi minami pod TVN!

  Kasia Cichopek w ostatnim czasie rzadko pojawiała się w mediach. Na szczęście w święta upomniały się o nią telewizje, bo chyba trudno o bardziej rodzinną celebrytkę w tym kraju. Producenci "Dzień(...) bywają dość kłopotliwe, bo trzeba odpowiadać na trudne pytania rodziny. Na szczęście ona znalazła na to "świetny" sposób. "W Wigilię powinno się dużo jeść, z pełnymi ustami nie powinno się mówić, będzie...

 • Zrób z siebie Cichopek

  ..."Super Express" znalazł przepis na wszelkie kompleksy Polek, które w porównaniu z Kasią Cichopek czują się szare, brzydkie i matowe. "Zrobienie z siebie Cichopek zajmie ci ok. 1,5 godziny. Najpierw(...) Kasi, doklej sztuczne rzęsy i pomaluj usta na czerwono". Teraz spróbuj zdać się na własną kreatywność i wyobraźnię. "Jeśli nie posiadasz obfitego biustu, popuść wodzę fantazji, by osiągnąć idealne...

 • Burza mózgów na Deszczowej

  Bankructwo Mirki (Andżelika), a tym samym Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka Zduńskich (Marcin Mroczek) stanie się faktem. Na usta ciśnie się pytanie: co dalej?

 • Zduńska żąda separacji!

  Kłótnie, sprzeczki, brak wzajemnego zrozumienia, zaufania i... ta trzecia. Konflikt w małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) sięgnie zenitu. Efekt? Zduńska wyprowadzi się z domu!

 • "M jak miłość": Zuza zrywa z Wiktorem

  ...- Dowiedziałam się, że wkrótce wyjeżdża do Szwecji - zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek). Chyba będzie lepiej, jeśli się z tej relacji wycofam - doda i postanowi szybko rozmówić się z Żakiem. Umówi się z nim nad Wisłą. - Nienawidzę cię za to, że się w tobie zakochałam! - rzuci mu prosto w twarz. Wiktor przyciągnie Zuzę do siebie i dłonią zakryje jej usta. - Ty mały wariacie, przecież ja...

Dyskusje na temat: cichopek usta