• Informacje na temat:

  cichopek w dresach

Artykuły na temat: cichopek w dresach
 • Cichopki wreszcie wychodzą na prostą?

  ...to samo" - mówiła Cichopek. Po tym, jak tabloidy zaczęły spekulować o ich rozstaniu, Katarzyna i Marcin zaczęli spędzać razem więcej czasu. Wspólnie z synkiem wyjechali na krótki wypoczynek na Warmię. Na terenie ośrodka, w którym się zatrzymali, fotoreporter zrobił im zdjęcie. Marcin wiózł synka samochodem dla dzieci, Kasia szła obok. Uśmiechnięci, swobodni, w bluzach i dresach, ona miała na...

 • Święta Kasi Cichopek

  ...- Moja Wigilia zawsze jest tradycyjna. Spędzamy ją w wielopokoleniowym, rodzinnym gronie, ciesząc się swoją obecnością i wspólnie kolędując - mówi Kasia Cichopek.

 • Jak oni to kręcą?

  ...- Czuję się jak symbol seksu - żartuje Kasia Cichopek. W zaawansowanej ciąży, w dresie i z odkurzaczem w dłoniach. W Konstancinie trwają właśnie zdjęcia do kolejnych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero w lutym 2009 roku.

 • Jak oni to kręcą?

  - Czuję się jak symbol seksu - żartuje Kasia Cichopek. W zaawansowanej ciąży, w dresie i z odkurzaczem w dłoniach. W Konstancinie trwają właśnie zdjęcia do kolejnych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero w lutym 2009 roku.

Wideo na temat: cichopek w dresach
 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.