• Informacje na temat:

  cichopek w mini

Artykuły na temat: cichopek w mini
 • Kasia Cichopek i jej Mini

  Kasia Cichopek uwielbia zwierzęta. Ostatnio zdołała namówić Marcina Hakiela na "maleństwo". Oboje postanowili sprawić sobie słodkiego szczeniaka.

 • Maleństwo... Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek uwielbia zwierzęta. Ostatnio zdołała namówić Marcina Hakiela na "maleństwo". Oboje postanowili sprawić sobie słodkiego szczeniaka.

 • Cichopek i Hakiel dogadali się z bankiem

  ...sprzedaż auto Kasi. Dotąd jeździła ona mini morrisem, teraz chce go sprzedać za około 40 tys. zł. Będzie na dwie raty! Dom w Wilanowie para wynajęła zagranicznej firmie. Obecnie małżonkowie mieszkają...

 • Cichopek myśli o ślubie?

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają już właściwie wszystko. Właśnie kupili wielką rezydencję, mają pracę, pieniądze i co najważniejsze - miłość. Czas, by stanęli na ślubnym kobiercu - rozmarza się "Fakt".

 • Cichopek sprząta psie kupy

  ..."Rewia" spotkała Cichopek i Hakiela na popołudniowym spacerze z pieskiem - suczką Mini rasy jack russel terier. Spacerowali parkowymi alejkami roześmiani, patrząc, jak ich nowa pociecha harcuje(...) takie torebki i staramy się sprzątać po Mini" - wyznał "Rewii" Marcin. Wizerunek idealnej pary psuje tylko brak ślubu. Kasiu, Marcinie, wstydu nie macie? Mieszkać razem bez Bożego błogosławieństwa...

 • Cichopek w reklamie ... Barbie

  Katarzyna Cichopek została gwiazdą tegorocznej kampanii promocyjnej zabawek z serii "Barbie i Trzy Muszkieterki". Popularna aktorka i prezenterka wzięła udział w nagraniu reklamy i zaśpiewała wykorzystaną w spocie piosenkę "Razem tak".

 • Mroczek wziął ślub za 70 tys. Oto szczegóły!

  ...asymetryczną sukienkę projektu Violi Piekut; na głowie olbrzymi kok. W trakcie wesela przebrała się w mini sukienkę. Ślub miał miejsce w okolicach urodzin Marcina - 18 lipca aktor skończył 31 lat. Dostępu(...), Marek Włodarczyk, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Z Marleną Mroczek spotyka się od pięciu lat. Dziewczyna jest modelką, pochodzi z Czerska i ma za sobą epizod w serialu "Szpilki na Giewoncie". Marcin...

 • Recepta na udany dzień

  Jaki sposób na udany dzień mają polskie gwiazdy? Niektórzy słuchają muzyki, inni nacierają się kotami. Gwiazda to przecież też człowiek i nie żyje samą pracą.

 • Marcin Mroczek wziął ślub

  ...asymetryczną sukienkę projektu Violi Piekut, a na głowie olbrzymi kok. W trakcie wesela przebrała się w mini sukienkę. Ślub miał miejsce w okolicach urodzin Marcina - 18 lipca aktor skończył 31 lat(...), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Z Marleną Mroczek spotyka się od pięciu lat. Dziewczyna jest modelką, pochodzi z Czerska i ma za sobą epizod w serialu "Szpilki na Giewoncie". Marcin obecnie pracuje na...

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

Zdjęcia na temat: cichopek w mini