• Informacje na temat:

  cichopek w tak to leciało

Artykuły na temat: cichopek w tak to leciało
 • Samolot z Cichopek nie mógł wylądować

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przeżyli w niedzielę chwile grozy. Samolot, którym lecieli, wpadł w turbulencje i nie mógł wylądować.

 • Powiedzą sobie "tak"

  Gośćmi honorowymi na ślubie będą ich córki: Madzia Marszałek (Anna Mucha), która specjalnie w tym celu przyleci do Polski, oraz Kinga Filarska -Zduńska (Katarzyna Cichopek). Zresztą nic w tym dziwnego – gdyby nie one, państwo młodzi pewnie do dziś nie mieliby okazji się poznać! Były za świadka Wśród zaproszonych gości w Urzędzie Stanu Cywilnego znajdzie się Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs...

 • "M jak miłość": Święta pełne miłości

  Podczas Wigilii Teresa Lipowska wspomina bliskich, którzy odeszli, Małgorzata Pieńkowska szuka w świętach ciepła i poczucia, że nie jest sama, a Katarzyna Cichopek skupia się na dzieciach.

 • "M jak miłość": W niewoli uczuć

  ...wprawił Agnieszkę w zakłopotanie. Następnego dnia Marcin (Mikołaj Roznerski) zauważy, że Olszewska nie zachowuje się tak, jak zwykle - jest zamyślona, nieobecna. - Co się dzieje? - zapyta(...) - westchnie i poinformuje ją, że musi pilnie lecieć do Berlina. Agnieszka przytuli się do niego. - Czasem przyjaciele żegnają się tak... - szepnie, obejmie go za szyję i zacznie całować, dając mu do...

 • Co nas czeka jesienią w telewizji?

  Kolejne edycje "Mam talent!", "Tańca z gwiazdami" i "jak Oni śpiewają", do tego kilka nowości. Jesienią zapowiada się inwazja programów rozrywkowych.

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".