• Informacje na temat:

  cichopek zdjęła buty

Artykuły na temat: cichopek zdjęła buty
 • "M jak miłość": Ala i Paweł biorą ślub!

  Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), seniorów rodu Mostowiaków. Nietypowe prezenty ślubne W ferworze przygotowań panna młoda zgubi swoje ślubne buty. Na szczęście znajdzie je dziadek Stefan (Zbigniew(...) i Barbara, Piotr (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek), Maria (Małgorzata Pieńkowska) z Arturem (Robert Moskwa), Marta (Dominika Ostałowska) z Andrzejem (Krystian Wieczorek), Marcin (Mikołaj...

 • 10. urodziny Mostowiaków w Gdyni!

  ...samolot, którym poleciała do Warszawy na wyścigi samochodowe. Ale zdążyła zrobić piorunujące wrażenie na fanach i fotografach. Jej niebieska suknia i cieliste buty rzucały się wszystkim w oczy. Na(...). W czasie zlotu można było spotkać się także z Katarzyną Cichopek, Dominiką Ostałowską, Małgorzatą Pieńkowską, Kacprem Kuszewskim, Robertem Moskwą, Andrzejem Młynarczykiem oraz Marcinem i Rafałem Mroczkami...

Wideo na temat: cichopek zdjęła buty
 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.