• Informacje na temat:

  ciekawe filmy

Artykuły na temat: ciekawe filmy
 • "Wojenne dziewczyny": Danuta Stenka ma wielki apetyt na ciekawe role

  .... Tylko w 2016 roku zagrała w 6 produkcjach! Na premierę czekają 3 filmy z jej udziałem - "Zgoda" Macieja Sobieszczańskiego, "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" Marii Sadowskiej i "Szatan(...) roli w spektaklu "Matka Courage i jej dzieci", który wejdzie na afisz Teatru Narodowego pod koniec listopada. Danuta Stenka nie kryje, że ma ogromny apetyt na nowe wyzwania i ciekawe role - takie jak...

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Małgorzata Kożuchowska wyjawia skandaliczne kulisy pracy na planie filmy Vegi!

  ..., niewyspana, bez energii" - powiedziała zrezygnowana Małgosia. Faktycznie, podkrążone oczy i blada cera, to nie zasługa charakteryzacji, a poświęcenia ze strony gwiazdy. Ciekawe, czy już żałuje swojej...

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • Praca przy serialu "Gra o tron" to spełnienie marzeń

  ...w postać giermka, broni serialu. Jak podkreśla, jest to baśń, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zdaniem aktora filmy i produkcje telewizyjne, które pokazują ciemne strony ludzkiej natury, stanowią ciekawe wyzwanie dla publiczności.

 • Tomasz Raczek: O polskim kinie tylko dobrze

  "Trzeba chodzić na polskie filmy, bo są ciekawe" - przekonuje Tomasz Raczek. Krytyk filmowy chwali m.in. "Bogów", "Body/Ciało" czy oscarową "Idę". "Nie sposób skończyć tej wyliczanki" - dodaje.

 • Goran Višnjić: "Ostry dyżur" zdefiniował moją karierę

  Chorwacki aktor dzieli swój czas na filmy i seriale. Jak mówi, nie chce rezygnować z żadnej natrafiającej się okazji. Mimo kolejnych ciekawych kreacji aktorskich, wie jednak, że dla widzów na zawsze pozostanie dr. Luką Kovacem.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Doktor House": Siedzę, oglądam i czytam

  Jacek Brzostyński należy do czołówki polskich lektorów. Lubi żartować, że ma fajną pracę, bo od rana do wieczora siedzi, ogląda i czyta filmy oraz seriale. Co prawda jego kręgosłup ma inne zdanie na ten temat, ale on... nie ma głosu.

 • Prezydent Komorowski o "Idzie": Wywołuje dyskusję

  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w poniedziałek, że oscarowy film "Ida" to dowód, że Polska może pokazać światu dobre i ciekawe kino. Jego zdaniem jest też przykładem jak dobry film wywołuje dyskusję i "pogłębioną refleksję nad różnymi aspektami życia".

Wideo na temat: ciekawe filmy
 • Dygant porównuje Patryka Vegę do... Tarantino i Almodovara

  Agnieszka Dygant podkreśla, że bardzo lubi filmy wyraziste, mocne i dosłowne Pedro Almodóvara i Quentina Tarantino. Jej zdaniem filmy Patryka Vegi, w których gra, również takie są. - U Patryka, pomimo tej ostrej narracji, straszliwych wydarzeń, kontrowersyjnych kadrów, jest też duża miłość do człowieka. Te filmy nie są po to, żeby przedstawić go w sposób beznadziejny, tylko żeby pokazać, w jak

 • Daniel Portman: praca przy serialu "Gra o tron" to spełnienie marzeń

  w postać giermka, broni serialu. Jak podkreśla, jest to baśń, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zdaniem aktora filmy i produkcje telewizyjne, które pokazują ciemne strony ludzkiej natury, stanowią ciekawe wyzwanie dla publiczności.

Dyskusje na temat: ciekawe filmy