• Informacje na temat:

  ciekawi kolejnych

Artykuły na temat: ciekawi kolejnych
 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  ...i Karoliną Czarnecką. Michał, moja postać, zapowiada się bardzo ciekawie. Już na dzień dobry popada w konflikt ze swoim pryncypałem, czyli dr. Falkowiczem. Pojawią się też historie z innymi postaciami...

 • W nowoczesnej dzielnicy Rzymu Eur rozpoczynają się w czwartek, 19 lutego, zdjęcia do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie "Spectre". Odtwórcę głównej roli, Daniela Craiga i włoską gwiazdę, Monikę Bellucci, czyli dziewczynę Bonda, powitano na Kapitolu z największymi honorami.

 • Renata Kaczoruk znów zabłyśnie w TVN Style. Kolejny program modelki

  ...ciekawi, dlatego wkrótce zobaczymy ją jako prowadzącą nowy program. Nie możecie się doczekać? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

 • Rihanna kolejną dziewczyną Bonda?!

  Gwiazda muzyki pop Rihanna pojawi się prawdopodobnie w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie. Czy piękność z Barbadosu zagra dziewczynę Agenta Jej Królewskiej Mości?

 • "Rodzina" Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk właśnie się powiększyła! To kolejny żart?

  ...się i takie, w których zauważono u psa pewien problem. Otóż fani zwrócili uwagę na wypadającą trzecią powiekę, z czym należy zgłosić się do weterynarza. Jesteśmy ciekawi, czy to kolejny chwyt Kuby...

 • "Ida" z kolejną prestiżową nagrodą!

  Kolejna nagroda dla "Idy"! Film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymał w sobotę, 7 lutego, podczas uroczystej gali w Madrycie, prestiżową hiszpańską nagrodę Goya w kategorii najlepszy film europejski.

 • Kolejne wesele w Hotelu 52

  ..., gdy został menadżerem Hotelu 52. Monologowi Lucy ciekawie przysłuchuje się... Andrzej. 27-letnia Karolina (Aleksandra Adamska) podjeżdża w towarzystwie matki pod Hotel 52. Jest w zaawansowanej...

 • Powstanie kolejny "Indiana Jones"!

  Kathleen Kennedy, prezes wytwórni Lucasfilm potwierdziła, że powstanie kolejny film z serii "Indiana Jones". W produkcji oczywiście zobaczymy 72-letniego Harrisona Forda. Kogo jeszcze?

 • Wzrusza kolejne pokolenia

  Choć serial "Daleko od szosy" powstał 36 lat temu, to wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. - A mnie, od blisko 40 lat, pytają o Bronkę (uśmiech)! Złości to panią? - Przez mniej więcej 20 lat miałam dość kojarzenia mnie tylko z tą jedną postacią. Ale potem pomyślałam sobie, że coś w tym musi być, skoro ludzi ta rola tak niezmiennie bawi, wzrusza i ciekawi. Z pokorą i radością...

 • Angelina Jolie wyreżyseruje kolejny film

  Angelina Jolie pracuje nad kolejnym filmem. Jak podają źródła, aktorka zgodziła się wyreżyserować biografię Richarda Leakeya, który walczył o życie słoni w Afryce.

Zdjęcia na temat: ciekawi kolejnych
 • Magdalena Walach, Wojciech Mecwaldowski
Wideo na temat: ciekawi kolejnych
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 2083. (emisja 19 siernia)

  Jesteście ciekawi, co czeka bohaterów "Barw szczęścia" w kolejnym sezonie? Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi nowych odcinków, których emisja rozpocznie się już 19 sierpnia!

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

Dyskusje na temat: ciekawi kolejnych