• Informacje na temat:

  ciekawostki o małgorzacie kożuchowskiej

Artykuły na temat: ciekawostki o małgorzacie kożuchowskiej
 • Małgorzata Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Natalią i mamą przybierze na sile, ale oczywiście ich starcia będą pokazane w sposób komediowy" - komentuje Kożuchowska. Aktorkę spytaliśmy również o ciekawostki z planu zdjęciowego. Wspomniała...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • "M jak miłość": Roszady obsadowe u Mostowiaków!

  Serialowe życie nie znosi próżni i w miejsce bohaterów, którzy odeszli, już wkrótce pojawią się nowi. Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączy m.in. Ewa Kasprzyk. Ponadto wróci długo oczekiwana Anna (Tamara Arciuch), przyrodnia siostra nieodżałowanej Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska).

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • "Druga szansa": W 3. sezonie: Borecka zmęczona macierzyństwem?!

  Tuż przed finałem drugiej transzy "Drugiej szansy" mamy dla was kilka ciekawostek na temat kolejnego sezonu. Sprawdźcie, co wydarzy się u Moniki!

 • Kożuchowska w "Niani"!

  Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska - dwie aktorki znane najbardziej z "M jak Miłość" - wystąpią w serial u "Niania". Twórcy komedii, której bohaterką jest Frania Maj, szykują wiele niespodzianek dla widzów.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali wspierają WOŚP "rzeczami od serca"...

  Lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim, czyli Cezarym z "Na dobre i na złe", kolacja z Barbarą Kurdej-Szatan, czyli Joasią z "M jak miłość", sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Natalii Boskiej z "rodzinki.pl", to zaledwie trzy spośród kilkudziesięciu "rzeczy od serca", które znane z seriali gwiazdy przekazały na tegoroczne aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • 19 lat na scenie i przed kamerą!

  Rok 1993 był dla Małgorzaty Kożuchowskiej jednym z najważniejszych w życiu. Właśnie wtedy skończyła studia w stołecznej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, dostała angaż w Teatrze Dramatycznym(...) bowiem w tym czasie wiele znakomitych kreacji w Teatrze Dramatycznym i w spektaklach Teatru Telewizji. Przełomem w zawodowym życiu Małgorzaty Kożuchowskiej okazała się jednak dopiero rola Ewy...

 • "Druga szansa": Poznajcie nową miłość Lidki Rakowej!

  ..." stworzyła z myślą o Małgorzacie Kożuchowskiej, wiedząc, że aktorka gwarantuje jej przyciągnięcie widzów do nowego projektu. A teraz, gdy serial ma już ugruntowaną pozycję, matka jego sukcesu bynajmniej...

 • Razem w życiu i w serialu!

  Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, którzy zakochali się w sobie na planie "Halo, Hans!", znów pracują razem w serialu! W "M jak miłość" chodzą ze sobą na randki!

Wideo na temat: ciekawostki o małgorzacie kożuchowskiej
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....