• Informacje na temat:

  ciekawostki o małgorzacie kożuchowskiej

Artykuły na temat: ciekawostki o małgorzacie kożuchowskiej
 • "Motyw": Małgorzacie Kożuchowskiej zdarzało się grać nago!

  Małgorzata Kożuchowska, którą już wkrótce zobaczymy w serialu TVN "Motyw", należy do grona aktorek, które są przeciwne epatowaniu nagością... Przeglądając jednak jej filmografię, bez trudu znaleźć można filmy i seriale, w których pokazała się bez ubrania, udowadniając, że wcale nie jest taka święta, za jaką uchodzi... Czy dzisiaj wstydzi się swoich nagich scen?

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Małgorzata Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Natalią i mamą przybierze na sile, ale oczywiście ich starcia będą pokazane w sposób komediowy" - komentuje Kożuchowska. Aktorkę spytaliśmy również o ciekawostki z planu zdjęciowego. Wspomniała...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • "M jak miłość": Roszady obsadowe u Mostowiaków!

  Serialowe życie nie znosi próżni i w miejsce bohaterów, którzy odeszli, już wkrótce pojawią się nowi. Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączy m.in. Ewa Kasprzyk. Ponadto wróci długo oczekiwana Anna (Tamara Arciuch), przyrodnia siostra nieodżałowanej Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska).

 • Kożuchowska w "Niani"!

  Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska - dwie aktorki znane najbardziej z "M jak Miłość" - wystąpią w serial u "Niania". Twórcy komedii, której bohaterką jest Frania Maj, szykują wiele niespodzianek dla widzów.

 • "Druga szansa": W 3. sezonie: Borecka zmęczona macierzyństwem?!

  Tuż przed finałem drugiej transzy "Drugiej szansy" mamy dla was kilka ciekawostek na temat kolejnego sezonu. Sprawdźcie, co wydarzy się u Moniki!

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali wspierają WOŚP "rzeczami od serca"...

  Lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim, czyli Cezarym z "Na dobre i na złe", kolacja z Barbarą Kurdej-Szatan, czyli Joasią z "M jak miłość", sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Natalii Boskiej z "rodzinki.pl", to zaledwie trzy spośród kilkudziesięciu "rzeczy od serca", które znane z seriali gwiazdy przekazały na tegoroczne aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • 19 lat na scenie i przed kamerą!

  Rok 1993 był dla Małgorzaty Kożuchowskiej jednym z najważniejszych w życiu. Właśnie wtedy skończyła studia w stołecznej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, dostała angaż w Teatrze Dramatycznym(...) bowiem w tym czasie wiele znakomitych kreacji w Teatrze Dramatycznym i w spektaklach Teatru Telewizji. Przełomem w zawodowym życiu Małgorzaty Kożuchowskiej okazała się jednak dopiero rola Ewy...

 • "Druga szansa": Poznajcie nową miłość Lidki Rakowej!

  ..." stworzyła z myślą o Małgorzacie Kożuchowskiej, wiedząc, że aktorka gwarantuje jej przyciągnięcie widzów do nowego projektu. A teraz, gdy serial ma już ugruntowaną pozycję, matka jego sukcesu bynajmniej...