• Informacje na temat:

  ciekawostki z życia gwiazd

Artykuły na temat: ciekawostki z życia gwiazd
 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Nasi rodacy są coraz bardziej świadomi niebezpieczeństw i zagrożeń, jakie czyhają na nich samych oraz na ich dobytek pod ich nieobecność. Do objęcia ochroną życia, zdrowia czy wykupienia Holiday home insurance  Polaków skłaniają docierające zewsząd informacje dotyczące milionów dolarów, jakie wydają na polisy gwiazdy. Ubezpieczenie części ciała Polacy najczęściej wykupują ochronę dla...

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • Kinga Rusin (46 l.) w czerwcu wybrała się w podróż swojego życia. Zrobiła sobie niekończące się wakacje, ale i na końcu świata docierają do niej złe wieści o polskiej polityce.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • "Ojciec Mateusz": Gwiazda "Klanu" trafiła na wózek inwalidzki!

  ...w podwarszawskiej Radości powitał ją Artur Żmijewski, czyli tytułowy ojciec Mateusz Żmigrodzki. Współpraca gwiazd kultowych seriali dla obojga okazała się ogromną przyjemnością. Barbara Bursztynowicz jest fanką...

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali wspierają WOŚP "rzeczami od serca"...

  Lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim, czyli Cezarym z "Na dobre i na złe", kolacja z Barbarą Kurdej-Szatan, czyli Joasią z "M jak miłość", sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Natalii Boskiej z "rodzinki.pl", to zaledwie trzy spośród kilkudziesięciu "rzeczy od serca", które znane z seriali gwiazdy przekazały na tegoroczne aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • Gwiazdy z okazji Dnia Matki

  Jakimi mamami są gwiazdy serialu "M jak miłość" - Kasia Cichopek, Dominika Kluźniak i Anna Mucha oraz "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Anita Sokołowska? - Ciężkie pytanie... Chyba jestem mamą(...) spektakl - dodaje gwiazda. - Pewnie po mamie mam umiejętność panowania nad życiem i poukładania, a po tacie to, że chcę być wolna jak ptak. Co macierzyństwo oznacza dla Anny Muchy? - Gdy budzę się...

 • Stanisław Janicki z nowym programem na antenie Telewizji Kino Polska

  Stanisław Janicki, autor kultowych cykli "W starym kinie" i "W Iluzjonie", we wrześniu startuje z kolejnym już programem na antenie Telewizji Kino Polska.