• Informacje na temat:

  ciekawy pomysł

Artykuły na temat: ciekawy pomysł
 • Bezrobotna Joanna Brodzik znalazła się w nieciekawej sytuacji! Musi zapewnić byt synom!

  Joana Brodzik (45 l.) straciła pracę, a ma dwoje dzieci. Aktorka szuka pomysłu, jak zapewnić im przyszłość...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Pomysł na własny serial

  Do końca grudnia można zgłaszać swoje pomysły w otwartym konkursie TVP na nowy serial.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • "rodzinka.pl": Poważna rozmowa o zaletach... małżeństwa!

  Marek (Jacek Braciak) będzie bardzo ciekawy, czy Tomek (Maciej Musiał) zamierza ożenić się z Magdą (Olga Kalicka). Przyjaciel Boskich wprost zapyta najstarszego syna Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), kiedy dostanie zaproszenie na jego ślub...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Edyta Herbuś miała wypadek samochodowy! To mogło skończyć się tragicznie!

  ..."Dostałam ostatnio od losu pstryczek w nos. Najadłam się strachu, ale wszystko skończyło się dobrze" - wyznała kilka dni temu Edyta Herbuś w internecie. "Przeczytałam tę wiadomość od losu, jako: zwolnij. Myślę sobie, że to niegłupi pomysł. Wiem, że mam tendencję do rozpędzania się w działaniu, zdobywaniu, przekraczaniu" - dodała.  Takie filozoficzne nagranie tancerka opublikowała krótko po...

 • Anna "Dulcia" Mucha: Wulkan seksu i głowa rodziny

  Rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny - taka będzie Dulcia, główna kobieca bohaterka nowej animacji "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", której głosu użyczy Anna Mucha.

 • Weekend w serialach

  ...jest pomysł na minipole golfowe. Sytuacja mu sprzyja, na taką wersję pola zgadza się Anna. Tymczasem Ramona odbiera pierwsze zlecenie sprzątania. Okazuje się, że musi je wykonać w kłopotliwie skąpym(...) informacja o ślubie Wiktora i Beaty. "rodzinka.pl" odc.145 Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych i dzielą się swoimi pomysłami. Zbliża się Boże Narodzenie. Ludwik sam ubiera choinkę...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: ciekawy pomysł
 • „Czysta krew”
Wideo na temat: ciekawy pomysł
 • "Pierwsza miłość": "Nie szukajcie mnie, nie wrócę"

  Kinga (Ola Zienkiewicz) dowiaduje się, że z powodu złej dostawy złoty interes Artura (Łukasz Płoszajski) legł w gruzach. Wpada na ciekawy pomysł, jak zamienić porażkę w sukces… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Kryminalna opowieść Xawerego Żuławskiego

  Przedstawienie kryminalnej, gangsterskiej historii z punktu widzenia kobiety to ciekawy i nowoczesny pomysł - mówi Xawery Żuławski, reżyser serialu "Krew z krwi".

 • Chór otwiera ceremonię

  Zobacz ciekawy pomysł na otwarcie tegorocznej gali Emmy. Poza obsadą "Glee" występuję także Tina Fey z "Rockefeller Plaza 30", Jon Hamm z "Mad Menów" oraz prowadzący imprezę Jimmy Fallon.

Dyskusje na temat: ciekawy pomysł