• Informacje na temat:

  ciekawy pomysł

Artykuły na temat: ciekawy pomysł
 • Bezrobotna Joanna Brodzik znalazła się w nieciekawej sytuacji! Musi zapewnić byt synom!

  Joana Brodzik (45 l.) straciła pracę, a ma dwoje dzieci. Aktorka szuka pomysłu, jak zapewnić im przyszłość...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Pomysł na własny serial

  Do końca grudnia można zgłaszać swoje pomysły w otwartym konkursie TVP na nowy serial.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • "rodzinka.pl": Poważna rozmowa o zaletach... małżeństwa!

  Marek (Jacek Braciak) będzie bardzo ciekawy, czy Tomek (Maciej Musiał) zamierza ożenić się z Magdą (Olga Kalicka). Przyjaciel Boskich wprost zapyta najstarszego syna Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), kiedy dostanie zaproszenie na jego ślub...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Beata Tadla zaryzykuje?! Pomoże jej nowy ukochany!

  Nowy związek uskrzydla i motywuje do działania Beatę Tadlę (43 l.). Choć straciła posadę w telewizji, ukochany podsunął jej pewien pomysł... Czy powinna go posłuchać?

 • Anna "Dulcia" Mucha: Wulkan seksu i głowa rodziny

  Rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny - taka będzie Dulcia, główna kobieca bohaterka nowej animacji "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", której głosu użyczy Anna Mucha.

 • Edyta Herbuś miała wypadek samochodowy! To mogło skończyć się tragicznie!

  ..."Dostałam ostatnio od losu pstryczek w nos. Najadłam się strachu, ale wszystko skończyło się dobrze" - wyznała kilka dni temu Edyta Herbuś w internecie. "Przeczytałam tę wiadomość od losu, jako: zwolnij. Myślę sobie, że to niegłupi pomysł. Wiem, że mam tendencję do rozpędzania się w działaniu, zdobywaniu, przekraczaniu" - dodała.  Takie filozoficzne nagranie tancerka opublikowała krótko po...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: ciekawy pomysł
 • „Czysta krew”
Wideo na temat: ciekawy pomysł
 • "Pierwsza miłość": "Nie szukajcie mnie, nie wrócę"

  Kinga (Ola Zienkiewicz) dowiaduje się, że z powodu złej dostawy złoty interes Artura (Łukasz Płoszajski) legł w gruzach. Wpada na ciekawy pomysł, jak zamienić porażkę w sukces… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Niesforny Bram

  Siedmioletni Bram jest bardzo podekscytowany tym, że zaczyna naukę w szkole. Myśli wiele o otaczającym go świecie, jest ciekawy wszystkiego i potrafi zadać sto pytań na minutę. Okazuje się jednak, że nowy nauczyciel ma zupełnie inny pomysł na naukę pierwszaków niż chłopiec. Czy Bram i jego wychowawca pokonają trudności i znajdą wspólny język? "Niesforny Bram" to film szczególny ze względu na ciekawie zarysowaną relację między światem dorosłych i dzieci, a także konstrukcję filmowej opowieści.

 • Kryminalna opowieść Xawerego Żuławskiego

  Przedstawienie kryminalnej, gangsterskiej historii z punktu widzenia kobiety to ciekawy i nowoczesny pomysł - mówi Xawery Żuławski, reżyser serialu "Krew z krwi".

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

Dyskusje na temat: ciekawy pomysł
 • Re: "M jak miłość": Radek ma dziecko z dziewczyną, z którą chodził do liceum?

  dobry pomysł, możemy spróbować, może być niezła faza biorąc pod uwagę że ludzie traktują ten serial na serio a wlazłem tu przez przypadek, mam pyszne pacusie będziesz w siódmym niebie :)

 • Re: "Belle Epoque": Powstanie drugi sezon!

  Ciekawy pomysł ale jak zwykle spie...ny przez TVN i do tego na 30 minut filmu 20 minut reklam. Tego nie da się oglądać. Żenada

 • Re: "Na dobre i na złe": Powód do zazdrości

  Trudno mi się ogląda sceny z Hamkało, ma bardzo irytujący ton głosu i niewyraźną dykcję. Co do wątku w serialu to wydaje mi się już trochę naciągany, pomysł ciekawy - problemy człowieka wychodzącego(...) rozterki Michała, Smudy i Falkowicza, pomimo tego, że sam pomysł na pojawienie się kochanka sprzed lat, który jest ojcem dziecka jest mało oryginalny.

 • Re: "Na dobre i na złe": Powód do zazdrości

  Trudno mi się ogląda sceny z Hamkało, ma bardzo irytujący ton głosu i niewyraźną dykcję. Co do wątku w serialu to wydaje mi się już trochę naciągany, pomysł ciekawy - problemy człowieka wychodzącego(...) wątek rozterki Michała, Smudy i Falkowicza, pomimo tego, że sam pomysł na pojawienie się kochanka sprzed lat, który jest ojcem dziecka jest mało oryginalny.

 • Re: "Na dobre i na złe": Adam zakocha się w innej?

  Postać Adama Krajewskiego jest 'the best'. Ona nadaje jeszcze sens, kolorytu i sprawia że ten serial jest jeszcze ciekawy. Bardzo świetny pomysł z wprowadzeniem takiego bohatera do serialu. Tylko proszę nie zepsujcie tego.

 • Re: “Na Wspólnej": Nowy chłopak wywiezie Zimińską do domu publicznego?

  No proszę, nareszcie szykuje się ciekawy wątek. Czyli jednak można pokazać coś innego niż tylko ciągłe zdrady i romanse. Swoją drogą, pomysł trochę skopiowany z filmu "Masz na imię Justine", ale to dobrze, zawsze to jakaś forma przestrogi.

 • Re: "Na dobre i na złe": Wielki powrót!

  Jeżeli związek Adama i Wiki rozwalą to będzie najgłupszy pomysł. Adam i Wiki to jedna z bardziej lubianych przez widzów par,więc miejmy nadzieję,że scenarzyści zdają sobie z tego sprawę i skupią się na rozwoju tego związku w ciekawy sposób a nie na rozwaleniu go.

 • Re: „Tylko z tobą”: Dziewczyna piłkarza

  temat przemocy wobec kobiet i tego jak np. traktuje się w Turcji dziewczyny które padły ofiarą gwałtu ( cała wina jest zwalana na ofiarę, taka dziewczyna jest uznana za "brudną" itp.) Ogólnie ciekawy pomysł na serial bo na ogół twórcy sięgają po proste historie a w przypadku Grzechu widać że starano się coś ludziom zasygnalizować, dać do myślenia.

 • Re: "Na dobre i na złe": Czy spadek oglądalności zaważy na przyszłości serialu?

  długi monolog,ale sensowny.niestety zaszły zmiany wśród scenarzystów i obecni nie bardzo mają pomysł na ciekawy rozwój wątków. Adam i Wiki są przyciągającą widzów parą tylko teraz ich życie rodzinne trzeba w ciekawy sposób poprowadzić.jeżeli scenarzyści ich kolejny raz rozdzielą to na pewno widowni nie przysporzy,bo ileż razy można to samo oglądać .Falkowicz i Matylda naprawdę super duet.obecnie

 • Re: Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  jaką polską żonę? Przecież Ewa umiera i Talar jest wdowcem. Postać Talara wcale nie jest słaba a wręcz odwrotnie -świetnie zagrana i pełna ciepła oraz prawdy. Fakt ,że trudno jest kontynuować Dom bez Popiołka. Pomysł jednakże samw sobie ciekawy i myślę wart realizacji.