• Informacje na temat:

  cielecka

Artykuły na temat: cielecka
 • Magdalena Cielecka o aktorskim kryzysie!

  Magdalena Cielecka (47 l.) jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która mimo długoletniego aktorskiego doświadczenia, wciąż zachwyca na ekranie. Ostatnio szerokim echem odbiła się okładka magazynu „Elle”, na której gwiazda zaprezentowała się topless. Dziś nie musi już nic nikomu udowadniać i przekonuje, że jako singielka jest naprawdę szczęśliwa.

 • Magdalena Cielecka w dubbingu "Kopciuszka"

  Najnowsza produkcja Disneya - "Kopciuszek" - wchodzi na ekrany polskich kin w dwóch wersjach: z napisami oraz dubbingowej. W tej ostatniej głos pod Macochę podkłada jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek - Magdalena Cielecka. Co ciekawe, ulubioną aktorką samej Cieleckiej jest... Cate Blanchett, odtwórczyni roli Macochy.

 • Magdalena Cielecka szuka pocieszenia po rozstaniu?

  ...drogi się rozeszły. - Mówią, że jestem wyzwaniem. Że niełatwo ze mną żyć - stwierdziła kiedyś Magdalena Cielecka. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

 • Magda Cielecka i młody aktor? "To towarzyska sensacja sezonu"

  Magda Cielecka (47 l.) znalazła pocieszenie po rozstaniu z Dawidem Wajntraubem (49 l.)? Wiele na to wskazuje...

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Magda Cielecka wygadała, że Zborowska bierze ślub z Wroną?!

  Magda Cielecka (47 l.) chciała w ten sposób utrzeć nosa młodszej koleżance? Zofia Zborowska (32 l.) wcześniej zasugerowała, że aktorka spotyka się z 31-letnim Bartoszem Gelnerem...

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • Magda Cielecka: Samotność jest jej pisana?

  Miał być ślub i szczęśliwe życie we dwoje, a tymczasem niedawno okazało się, że aktorka Magdalena Cielecka (47 l.) znów jest do wzięcia...

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

Zdjęcia na temat: cielecka
 • Magda Cielecka
Wideo na temat: cielecka
 • "Chyłka - Zaginięcie": Magdalena Cielecka o swojej bohaterce

  "Rzadko się niestety zdarza (...) możliwość oglądania postaci kobiecych w takim pełnym wymiarze, tak ciekawych, niejednoznacznych, wyrazistych" - mówi Magdalena Cielecka. Co zaciekawiło aktorkę w postaci Joanny i skłoniło do przyjęcia roli w serialu "Chyłka - Zaginięcie"? Jak Magdalena Cielecka opisuje swoją bohaterkę? Co wyróżnia Joannę Chyłkę na tle innych postaci kobiecych?

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...

 • "Pakt": Cielecka oszpecona do roli?

  Aktorka Magdalena Cielecka zdradziła, że chętnie zmienia się do roli, jednak nigdy nie dałaby się trwale oszpecić.

 • Był sobie dzieciak

  "Był sobie dzieciak" to przypowieść opowiedziana w taki sposób, by działała z zaskoczenia, nie wprost, prawie niczym bajka dla dzieci, stopniowo budując poczucie grozy, tym większej, że odnoszącej się do prawdziwych ludzkich historii. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej w 1944 roku w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego krwawo tłumionego przez Niemców. Marek (Rafał Fudalej) to młody poeta, niedoszły maturzysta, który w warunkach wojennych musi dojrzeć i dorosnąć...

Dyskusje na temat: cielecka