• Informacje na temat:

  cielecka jak mieszka

Artykuły na temat: cielecka jak mieszka
 • Magda Cielecka: Gram w serialach, by spłacić kredyty

  Magda Cielecka (44 l.) w najnowszym wywiadzie przyznała, że gra w serialach po to, by mieć na spłatę kredytów.

 • Gwiazdy czytają "Karaluchy"

  Borys Szyc, Danuta Stenka i Magdalena Cielecka - to tylko niektóre z gwiazd, biorących udział w nagraniu audiobooka powieści "Karaluchy", której autorem jest norweski pisarz Jo Nesbo.

 • To musi być straszna wiadomość dla Edyty Olszówki!

  ..., ponieważ mieszka sama i na jej barkach spoczywa utrzymanie.  Może twórcy jakiejś nowej produkcji dostrzegą jej talent i dadzą szansę na podźwignięcie się z kłopotów?(...)Jest świetną aktorką, ale gra bardzo niewiele, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na jej domowy budżet.  Teraz, jak dowiedziało się "Na Żywo", Edyta Olszówka (45) straci jedyne pewne źródło...

 • Do Polski wraca z sentymentem

  Na co dzień mieszka w Australii i za granicą jest zdecydowanie bardziej popularny. Choć zagrał m.in. pamiętne role w "Moulin Rouge!" czy filmie "Opór", to propozycje z ojczyzny sprawiają mu wyjątkową radość.

 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  Znakomity polski aktor, od lat mieszkający w Australii. Był rewelacyjny w roli psychopatycznego gangstera Katiuszy w „Disco Polo” i jako zakochany w dr Bosak (Danuta Stenka) Leon Jasiński w serialu „Lekarze”. Teraz wraca na ekrany naszych telewizorów jako bez reszty oddany pracy warszawski prokurator, w serialu według pomysłu braci Miłoszewskich.

 • Zmysłowe i tajemnicze

  W tym tygodniu na ekranach kin będziemy mogli zobaczyć Toma Cruise'a i Michała Żebrowskiego - obu z bronią w ręku. W niespodziewanych kreacjach wielkie gwiazdy objawią się jednak w filmie "Holy Motors" Leosa Caraxa. Eva Mendes i Kylie Minogue jeszcze nigdy nie były tak zmysłowe i... tajemnicze!

 • ...sporo przeciwności, bo Ala na co dzień mieszka w Stanach, a Sebastian ani myśli opuszczać Polski. Na razie miłość na odległość im odpowiada. Przyszły rok też zapewne będzie należał do nich, gdyż(...) później! Po rozstaniu z Andrzejem Chyrą, Magda Cielecka długo nie mogła ułożyć sobie życia z innym mężczyzną. Wygląda jednak na to, że w końcu się jej to udało. Serce pięknej aktorki skradł...

 • Festiwal w Gdyni na półmetku

  Od poniedziałku, 13 września, trwa 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursie głównym bierze udział 20 filmów, w tym aż 13 premierowych. Także 20 filmów zgłoszono do konkursu kina niezależnego. W sobotę, 18 września, ogłoszony zostanie tytuł filmu, który w tym roku zdobędzie gdyńskie Złote Lwy. Tymczasem na półmetku festiwalu mówi się już o pierwszych faworytach.

 • Rewolucyjne zmiany w "Hotelu 52"!

  .... Zamieszkał u rodziców w Sopocie. Codzienne obcowanie z apodyktyczną matką (Magdalena Cielecka) powoduje, że Igor postanawia wziąć życie w swoje ręce - razem z chłopcem przeprowadza się do Warszawy. Swe(...). Artur przypomina, że olbrzymi wkład miały także teściowe... Obecnie Kuba mieszka w Anglii. Artur załatwił mu tam pracę w hotelu. Karolak jednak usidlony! W Hotelu 52 melduje się załoga...

 • "Drużyna A" po 30 latach

  "Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serial owego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.