• Informacje na temat:

  cielecka lato

Artykuły na temat: cielecka lato
 • Magdalena Cielecka zaskoczyła drapieżnym wyglądem na Orłach 2020!

  Magdalena Cielecka (48 l.) pojawiła się na Orłach 2020 i wzbudziła na gali spore zainteresowanie. Wszystko dzięki intrygującej i drapieżnej stylizacji. Takiej Cieleckiej jeszcze nie widzieliście!

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

 • Magdalena Cielecka o aktorskim kryzysie!

  Magdalena Cielecka (47 l.) jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która mimo długoletniego aktorskiego doświadczenia, wciąż zachwyca na ekranie. Ostatnio szerokim echem odbiła się okładka magazynu „Elle”, na której gwiazda zaprezentowała się topless. Dziś nie musi już nic nikomu udowadniać i przekonuje, że jako singielka jest naprawdę szczęśliwa.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Magdalena Cielecka nie wybaczy jej tego! Jest zazdrosna o byłego?!

  Magdalena Cielecka wciąż nie może pozbierać się po rozstaniu z ukochanym. Dodatkowym ciosem okazało się to, że Dawid obecnie spotyka się ze znaną stylistką. Magdalena nie może wprost na to patrzeć.

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • Magdalena Cielecka: Zaskakujące wieści o jej nowym związku! Tak szybko?

  Magdalena Cielecka (47 l.) ma niezwykle bogate doświadczenia, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Aktorka wciąż nie znalazła tego jedynego, z którym chciałaby spędzić resztę życia, ale nie traci nadziei na prawdziwą miłość. Ostatnio wiele mówiło się o jej związku z młodszym o szesnaście lat Bartoszem Gelnerem (31 l.). Para była ze sobą bardzo szczęśliwa, ale ostatnio plotkuje się o ich pierwszym...

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

 • Magdalena Cielecka rozstała się z młodszym partnerem! To dla niej duży cios

  Od kilku miesięcy plotkowało się o romansie Magdaleny Cieleckiej (48 l.) z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem (32 l.). Oboje starali się utrzymywać swój związek w tajemnicy, aż w końcu oficjalnie pojawili się razem na ślubie Zofii Zborowskiej (32 l.) i Andrzeja Wrony (31 l.). Znajomi wróżyli im nawet małżeństwo. Niestety, wszystko wskazuje na to, że para postanowiła się rozstać.

 • Festiwal filmów optymistycznych przenosi się do Częstochowy

  Po dziewięciu latach obecności w Rzeszowie festiwal filmów optymistycznych Happy End przenosi się do Częstochowy. Dyrektor festiwalu Piotr Żukowski powiedział, że samorząd Częstochowy zaoferował "atrakcyjniejsze warunki i przyjazny klimat".

Zdjęcia na temat: cielecka lato