• Informacje na temat:

  cielecka ma nowego

Artykuły na temat: cielecka ma nowego
 • Magdalena Cielecka szuka pocieszenia po rozstaniu?

  Goście na premierze w warszawskiej Kinotece nie mogli oderwać oczu od Magdaleny Cieleckiej . Wyglądała zjawiskowo, a na krok nie odstępował jej... Filip Pławiak (29 l.). Pochodzący z Nowego Sącza(...) drogi się rozeszły. - Mówią, że jestem wyzwaniem. Że niełatwo ze mną żyć - stwierdziła kiedyś Magdalena Cielecka. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

 • Magdalena Cielecka: Ta porażka mocno ją zabolała!

  Magdalena Cielecka (47 l.) liczyła na angaż do nowego serialu o życiu Agnieszki Osieckiej. Niestety, słynną poetkę zagra inna aktorka...

 • "Must Be The Music": Janusz Cielecki oraz PeterBeth w finale

  Widzowie "Must Be The Music" znów zrobili niespodziankę jurorom i do finału wysłali byłego górnika Janusza Cieleckiego (uważni widzowie telewizyjnych shows mogą go pamiętać z "Mam talent"). Z drugiego miejsca awansował także duet PeterBeth.

 • Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner mają się ku sobie?

  Wedle doniesień, Magdalena Cielecka (47 l.) i Bartosz Gelner (31 l.) stali się sobie bardzo bliscy...

 • Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Zbrodnia, która pomaga dorosnąć - tak o spektaklu "Kobieta z zapałkami" w reżyserii Aleksandry Koniecznej mówi odtwórczyni głównej roli Magdalena Cielecka. Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę na scenie Studio Teatru Narodowego w Warszawie.

 • "Chyłka. Zaginięcie": Magdalena Cielecka nie ma szczęścia w miłości

  Magdalena Cielecka, czyli mecenas Joanna Chyłka z nowego serialu TVN "Chyłka. Zaginięcie", rozstała się z Davidem Wajntraubem, u boku którego szła przez życie przez prawie sześć lat. Aktorka potwierdziła w wywiadzie, że znów jest singielką...

 • Cielecka z Boskim Komediantem

  14 grudnia 2009 roku w Krakowie zakończył się 2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia. Wśród nagrodzonych są m.in. Magdalena Cielecka, Krzysztof Warlikowski i Piotr Skiba. Najlepszym spektaklem festiwalu została sztuka "Między nami dobrze jest", napisana przez Dorotę Masłowską i wyreżyserowana przez Grzegorza Jarzynę.

 • Magda Cielecka i Bartosz Gelner jednak są razem! Przestali się ukrywać!

  Na swoich partnerów Magda Cielecka (47 l.) wybiera silne osobowości, nietuzinkowe, wyraziste. Jak potwierdza tygodnik "Na Żywo", nie inaczej jest tym razem. Aktorka znów jest zakochana, a ich związek już określany jest mianem "towarzyskiej sensacji salonów". Czy to ten jedyny?

 • Cielecka w nietypowej superprodukcji

  Magdalena Cielecka uczestniczyła w nagraniu audiobooka powieści "Karaluchy". Artystka opowiada o tym przedsięwzięciu oraz o Bangkoku - miejscu akcji kryminalnej książki Jo Nesbo.

Zdjęcia na temat: cielecka ma nowego
Wideo na temat: cielecka ma nowego
 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...

 • Był sobie dzieciak

  "Był sobie dzieciak" to przypowieść opowiedziana w taki sposób, by działała z zaskoczenia, nie wprost, prawie niczym bajka dla dzieci, stopniowo budując poczucie grozy, tym większej, że odnoszącej się do prawdziwych ludzkich historii. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej w 1944 roku w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego krwawo tłumionego przez Niemców. Marek (Rafał Fudalej) to młody poeta, niedoszły maturzysta, który w warunkach wojennych musi dojrzeć i dorosnąć...

Dyskusje na temat: cielecka ma nowego
 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Ona dochodzaca swych lat już może tylko w tvn-ie ewentualnie w polsacie po-dobnie jak jej koleżanka cielecka.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Z biegiem czasu do obsady dołączy p. Janda, Cielecka oraz p. Stuhr i będzie cały "kwiat polskiego aktorstwa" w komplecie, na szczęście! ominie mnie przyjemność oglądania tego TVN-owskiego produktu.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Bardzo usilnie staram się polubić Ostaszewską, ale jakoś to mi nie wychodzi ( podobnie mam z Jandą ). Nie mam nic przeciwko tej aktorce, na pewno zdolna, jednak to nie .... Boczarska, Cielecka czy Jessica Chastain.

 • Re: "Motyw": Nowy serial TVN trafi na antenę wiosną 2020!

  ! Poza tym grała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie u Krzysztofa Warlikowskiego! Teraz pan reżyser i dyrektor artystyczny Stołecznego Nowego Teatru się na nią wypiął! A do spektakli angażuje jakieś PO-paprane aktoreczki jak nawiedzona Ostałowska i Cielecka! One umieją grać tylko u Warlikowskiego! Czy np. Znakomity pan Jan Klata angażował by je do swych spektakli? Sądzę, że wolałby panie: Dorotę Kolak