• Informacje na temat:

  cielecka magda

Artykuły na temat: cielecka magda
 • Magda Cielecka i młody aktor? "To towarzyska sensacja sezonu"

  Magda Cielecka (47 l.) znalazła pocieszenie po rozstaniu z Dawidem Wajntraubem (49 l.)? Wiele na to wskazuje...

 • Magdalena Cielecka w dubbingu "Kopciuszka"

  Najnowsza produkcja Disneya - "Kopciuszek" - wchodzi na ekrany polskich kin w dwóch wersjach: z napisami oraz dubbingowej. W tej ostatniej głos pod Macochę podkłada jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek - Magdalena Cielecka. Co ciekawe, ulubioną aktorką samej Cieleckiej jest... Cate Blanchett, odtwórczyni roli Macochy.

 • Magda Cielecka wygadała, że Zborowska bierze ślub z Wroną?!

  Magda Cielecka (47 l.) chciała w ten sposób utrzeć nosa młodszej koleżance? Zofia Zborowska (32 l.) wcześniej zasugerowała, że aktorka spotyka się z 31-letnim Bartoszem Gelnerem...

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

 • Elegancka Magda Cielecka na ramówce TVN-u

  Magda Cielecka (46 l.) jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Choć jej stylizacja z ramówki TVN-u była dość skromna, aktorka prezentowała się jak zawsze elegancko i szykownie. Wygląda jednak na to, że źle dobrała stanik, gdyż pod czarnym golfem wyraźnie przebijały się sutki. Jak Wam się podoba?

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

 • Magda Cielecka: Samotność jest jej pisana?

  Miał być ślub i szczęśliwe życie we dwoje, a tymczasem niedawno okazało się, że aktorka Magdalena Cielecka (47 l.) znów jest do wzięcia...

 • Cielecka i Meller razem

  We wtorek, 28 października Magda Cielecka i Marcin Meller będą gośćmi programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Magda Cielecka zgoliła się na łyso? Przerażający widok!

  Magda Cielecka (46 l.) zamieściła w sieci zaskakujące zdjęcie. Aktorka pozuje na nim bez włosów na głowie...

 • Magdalena Cielecka: Oświadczyny w Rzymie!

  Magdalena Cielecka szykuje się do ślubu. Aktorka przyjęła w Rzymie oświadczyny swego ukochanego, Dawida Wajntrauba.

Zdjęcia na temat: cielecka magda
 • Magda Cielecka
Wideo na temat: cielecka magda
 • „Belle Epoque”: Magda Cielecka o serialu

  Czy „Belle Epoque” okaże się świetną produkcją? Grająca w nim Magda Cielecka wierzy w to. „Ma to wszystko, co dobry serial mieć powinien – miłość, morderstwo, zdradę, tajemnicę…” – mówi aktorka.

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...

 • Magda Cielecka lubi się dobrze nawilżyć. Wiedzieliście?

  Magda Cielecka (43 l.) przyznaje, że na co dzień niemal nie używa makijażu. Ma za to słabość do wszelkiej maści balsamów i kremów nawilżających. "Nie potrafię wyobrazić sobie życia bez kremu do rąk, balsamu do ust czy do kąpieli. Poza tym nie jestem zwariowaną ofiarą koncernów i firm kosmetycznych" - podkreśla. Wiedzieliście, że Magda jest tak dobrze nawilżona?

 • Był sobie dzieciak

  "Był sobie dzieciak" to przypowieść opowiedziana w taki sposób, by działała z zaskoczenia, nie wprost, prawie niczym bajka dla dzieci, stopniowo budując poczucie grozy, tym większej, że odnoszącej się do prawdziwych ludzkich historii. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej w 1944 roku w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego krwawo tłumionego przez Niemców. Marek (Rafał Fudalej) to młody poeta, niedoszły maturzysta, który w warunkach wojennych musi dojrzeć i dorosnąć...

Dyskusje na temat: cielecka magda