• Informacje na temat:

  cielecka magdalena scena

Artykuły na temat: cielecka magdalena scena
 • Patryk Vega nadal obrażony na Cielecką i Ostaszewską za "Botoks"! "Chodzi i opowiada"

  Magdalena Cielecka (45 l.) i Maja Ostaszewska (45 l.) po przeczytaniu scenariusza filmu "Botoks" nie wyraziły chęci współpracy z Patrykiem Vegą (40 l.). Reżyser nie może im tego zapomnieć.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Magdalena Cielecka rozstała się z partnerem? "David nie kryje, że to koniec"

  Ostatnio całe dnie spędza na planie serialu "Chyłka - Zaginięcie", którego premiera odbędzie się już w grudniu. Magdalena Cielecka gra w nim główną rolę. Kiedy w jednej z gorących scen miłosnych(...) przy nim rodzaj beztroski, całkowity brak kontroli - wychwalała Davida Cielecka.  Nie przeszkadzało jej to, że jest żonaty - w 2002 r. poślubił mieszkającą w Izraelu Polkę, z którą założył firmę...

 • Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Zbrodnia, która pomaga dorosnąć - tak o spektaklu "Kobieta z zapałkami" w reżyserii Aleksandry Koniecznej mówi odtwórczyni głównej roli Magdalena Cielecka. Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę na scenie Studio Teatru Narodowego w Warszawie.

 • "Belle Epoque": Magdalena Cielecka świętuje 25-lecie pracy artystycznej

  Magdalena Cielecka, którą od 15 lutego oglądać będziemy na antenie TVN jako Konstancję w nowym serialu "Belle Epoque", świętuje w tym roku 25-lecie pracy artystycznej. Aktorka, mówiąc o ludziach, którzy mieli największy wpływ na jej życie, na pierwszym miejscu wymienia... Marka Ślosarskiego, czyli Stanisławskiego z "Na dobre i na złe". Dlaczego?

 • Magdalena Cielecka: Samotna w sieci

  Magdalena Cielecka, aktorka znana z filmów "Zakochani" , "Po sezonie" , serial u "Oficer" (a wkrótce także "Oficerowie") opowiedziała o najnowszym filmie ze swoim udziałem "Samotność w sieci" - adaptacji bestsellerowej powieści autorstwa Janusza Wiśniewskiego. Gwiazda powiedziała także o swoim podejściu do udziału w serialach i telewizyjnych show, a także o pracy w teatrze.

 • "Prokurator": Magdalena Cielecka - z papierosem w prosektorium

  W nowym serialu kryminalnym TVP2 "Prokurator" Magdalena Cielecka wciela się w rolę patologa. Żadna śmierć nie ma dla niej tajemnic, jej miejscem pracy jest prosektorium, a nieodłącznym atrybutem - papieros.

 • Piękna i przerażająca Cielecka

  Zajęci pielęgnowaniem kinowego ogródka, zapomnieliśmy, że filmowi aktorzy grają również w teatrze. Choć nie zobaczymy jej w tym roku w żadnej nowej produkcji kinowej, to Magdalena Cielecka zaliczy ten sezon do udanych. Prasa na Wyspach jest zachwycona jej ostatnimi teatralnymi kreacjami.

 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka wierzą w przyjaźń do grobowej deski!

  ...​Maja Ostaszewska, czyli Lidia Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", i Magdalena Cielecka, czyli Ewa Grodecka z "Paktu", od wielu lat są przyjaciółkami - wspierają się, doradzają sobie nawzajem, spędzają razem wiele czasu. - Przyjaźń w naszym zawodzie nie zdarza się często - mówią.

 • Cielecka pokryta teflonem

  Magdalena Cielecka wróciła z teatralnego tournee, zagrała w spektaklu teatru telewizji i zakończyła zdjęcia do serialu "Hotel 52".

Wideo na temat: cielecka magdalena scena
 • Scena zbrodni

  Reżyser Joshua Oppenheimer spędził siedem lat z "emerytowanymi" dowódcami brygad śmierci w Indonezji. Przed puczem nielegalnie sprzedawali pod kinami bilety na amerykańskie filmy gangsterskie. W swojej "wyzwoleńczej" działalności wzorowali się – jak twierdzą – na hollywoodzkich produkcjach, ale w rzeczywistości ich działalność to po prostu połączenie szmalcownika z mordercą. Gdy reżyser proponuje im filmowe odtworzenie dokonywanych zbrodni, z wigorem załatwiają aktorów, dekoracje, kostiumy i...

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...

 • Był sobie dzieciak

  "Był sobie dzieciak" to przypowieść opowiedziana w taki sposób, by działała z zaskoczenia, nie wprost, prawie niczym bajka dla dzieci, stopniowo budując poczucie grozy, tym większej, że odnoszącej się do prawdziwych ludzkich historii. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej w 1944 roku w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego krwawo tłumionego przez Niemców. Marek (Rafał Fudalej) to młody poeta, niedoszły maturzysta, który w warunkach wojennych musi dojrzeć i dorosnąć...