• Informacje na temat:

  cielecka rower

Artykuły na temat: cielecka rower
 • Cielecka na rowerze po piwku?!

  Magda Cielecka (37 l.) sfotografowana została w jednej z warszawskich knajpek na "szklaneczce ze złotym napojem, niebezpiecznie przypominającym piwo". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że... przyjechała i odjechała rowerem.

 • Startuje festiwal Dwa Brzegi

  Filmy polskie i zagraniczne nagradzane na różnych festiwalach, koncerty, spektakle, wystawy, spotkania z artystami złożą się na program 6. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który rozpocznie się w sobotę w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą (Lubelskie).

 • Magdalena Cielecka była... królikiem doświadczalnym!

  Magda Cielecka, czyli Iwona Szwed z "Hotelu 52", w dzieciństwie brała udział w eksperymentach doświadczalnych! Przeczytajcie, kto i co na niej testował...

 • Stolica w gruzach

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu "Czasu honoru". Tym razem twórcy próbują pokazać obraz powojennej Warszawy i jej okolic. To dla nich wielkie wyzwanie!

 • "Belfer": Nowy serial z mocną obsadą

  W nowym serialu kryminalnym "Belfer", produkowanym dla CANAL+, wystąpi śmietanka polskiej sceny aktorskiej. Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski zagrają kluczowe role. Dołączyli tym samym do Macieja Stuhra, który wcielił się w tytułowego bohatera. Zdjęcia do serialu, nad którym pracują najlepsi polscy producenci...

 • Co obejrzeć w kinie?

  Nagrodzona Złotymi Lwami w Gdyni czarna komedia "Rewers" , dokument "Polański. Ścigany i pożądany" , nowelowa opowieść "Demakijaż" oraz bułgarski dramat "Bunt L." trafią w piątek, 13 listopada, na ekrany polskich kin.

 • „Czasem ufam niewłaściwym ludziom”

  ...już...18 lat temu. Przeznaczenie to dla mnie… coś, do  czego nie mamy dostępu. Mój sposób na dobry humor… kino, rolki, rower, czasami coś słodkiego. Obecny stan mojego ducha… jest w świetnej...

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Filip Bobek w "Czasie honoru"

  ...miasto. Na planie serialu zgromadzono odpowiednie rekwizyty, m.in. rowery, wózki dziecięce, przewrócone latarnie, stragany z warzywami i chlebem, a także z polnymi kwiatami. Przygotowano również(...) prawie wszyscy znamy się od początku i jesteśmy już jak rodzina - twierdzą twórcy. Nowe twarze W tym sezonie do serialu dołączyli Magda Cielecka i Jan Frycz. - To wspaniali aktorzy. Praca z nimi to...

 • Dla kogo Telekamery 2012?

  Jeszcze tylko w środę, 4 stycznia, można zagłosować w jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Kto jeszcze nie oddał swego głosu, ma na to czas do północy. Tymczasem przypomnijmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: cielecka rower