• Informacje na temat:

  cielecka z kim jest

Artykuły na temat: cielecka z kim jest
 • "Belfer": Magdalena Cielecka najbardziej zazdrości innym... stabilizacji

  Magdalena Cielecka, czyli Katarzyna Molenda z "Belfra", nie kryje, że czasami zazdrości niektórym swym rówieśnicom tego, że mają mężów, dzieci i domy z ogródkiem oraz że mogą planować wakacje z rocznym wyprzedzeniem. - Zazdroszczę im, że ich starość jest przewidywalna - mówi.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Magdalena Cielecka rozstała się z partnerem? "David nie kryje, że to koniec"

  ...jest wolna... Ma za sobą burzliwy związek z Andrzejem Chyrą (54 l.) i romans z Łukaszem Garlickim (41 l.). Jednak przez ostatnie lata serce aktorki należało do przystojnego izraelskiego przewodnika(...), że rozmawia z gwiazdą.  - Spotkałam kogoś, kto nie patrzył na mnie, jak na aktorkę i nie zastanawiał się, kim jestem, ale zwracał uwagę na to, jaka jestem - tłumaczyła.  Szybko okazało się, że wiele...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • "Prokurator": Kim jest ta kobieta?

  Magdalena Cielecka r​olę Ewy Sidleckiej w serialu "Prokurator" przyjęła ze względu na... profesję swojej bohaterki.

 • Zielińska: Nie jest już singielką!

  Koniec z samotnością! Po trzech latach bycia singielką Katarzyna Zielińska (30 l.) znów się zakochała. Kim jest wybranek aktorki?

 • Magda Cielecka o swoim facecie: Boję się, że mój partner dostanie w nos na ulicy

  Magda Cielecka (46 l.) wraz ze swoim partnerem udzieliła wywiadu "Newsweekowi", w którym opowiedziała o... polskim antysemityzmie.

 • Nie zagram w telenoweli

  "Nie chcę być twarzą ani serial u, ani danej stacji telewizyjnej. Grając w takich produkcjach daje się na to przyzwolenie i potem ludzie wyobrażają sobie, że mogą zadać każde pytanie, że właściwie obowiązkiem jest na to odpowiedzieć, i że to szczęście być częścią jakieś telenowelowej rodziny... " - uważa Magdalena Cielecka. W rozmowie z Adrianą Chodakowską aktorka opowiedziała także

 • Magda Cielecka: Miłość na odległość

  Magdalena Cielecka (42 l.) jest zakochana i wije gniazdko, ale musi znosić częste rozstania z partnerem.

 • "Czarownica": Angelina Jolie jako Diabolina

  Nowa wersja słynnej baśni "Śpiąca Królewna" spodoba się tym, którzy są ciekawi, co właściwie sprawiło, że zła wiedźma rzuciła klątwę na córkę króla Aurorę. Film "Czarownica", który będzie wyświetlany w naszych kinach w dwóch wersjach - polskiej lub z napisami, to podróż do bajecznie kolorowego świata wyobraźni.

Zdjęcia na temat: cielecka z kim jest
Wideo na temat: cielecka z kim jest
Dyskusje na temat: cielecka z kim jest