• Informacje na temat:

  ciemne

Artykuły na temat: ciemne
 • "Druga szansa": Ciemne strony show-biznesu

  Mowa o "Drugiej szansie", w której główną rolę - Moniki Boreckiej - zagrała Małgorzata Kożuchowska. Na planie towarzyszyli jej m.in. Rafał Królikowski i Katarzyna Herman. Obie te postaci są dla widza nieco antypatyczną zagadką. Obie mają też swoje ciemne strony i mroczne tajemnice, które w drugiej transzy serialu ujrzą światło dzienne. Widzowie zobaczą gorszą stronę przemysłu...

 • The Prodigy: Podróż po ciemnych zakamarkach (nowa płyta "The Day Is My Enemy")

  30 marca ukaże się nowa płyta The Prodigy. "The Day Is My Enemy" zapowiada singel "Nasty".

 • Ciemne strony życia Lewandowskich. Wcale nie jest tak kolorowo

  Wielkim sukcesom, jakie odnoszą, towarzyszy ogromny stres. Anna Lewandowska (29 l.) musiała ostatnio stawiać czoło bezlitosnej krytyce. A spokojny zwykle Robert Lewandowski (29 l.) przeżył ostrą scysję na boisku. Życie Lewandowskich nie ma samych jasnych stron, jakby mogło się niektórym wydawać.

 • Kuba Czekaj debiutuje "Królewiczem Olch"

  Trwają prace nad pełnometrażowym debiutem fabularnym Kuby Czekaja, twórcy obsypanego nagrodami krótkiego metrażu "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać". Część zdjęć do "Królewicza Olch", za które odpowiedzialny jest Adam Palenta, zrealizowano pod koniec października w Błędnych Skałach na Dolnym Śląsku. Kolejne, realizowane już w Warszawie, zaplanowane są na styczeń 2015 roku. Producentem filmu jest

 • Katarzyna i Cezary Żakowie tego nie ukrywają. Nad ich małżeństwem gromadziły się ciemne chmury

  Katarzyna (54 l.) i Cezary (56 l.) Żakowie nie ukrywają, że ich małżeństwo wisiało na włosku. Kilka lat po ślubie przeżywali kryzys małżeński. Rodzinna tragedia otworzyła aktorce oczy na to, jak ulotne jest życie i postanowiła ratować związek.

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • Ciemne włosy też mogą być sexy!

  ...formy i nienagannej figury nie zajął Sylwii dużo czasu. Zaledwie dwa miesiące po tym, jak została mamą, wróciła na stołeczne salony. I znów zaskoczyła zmianą imagu! - Ciemne włosy też mogą być sexy...

 • Serial "Gomorra" na antenie Cinemax

  W sobotę, 1 listopada, na antenie Cinemax odbędzie się premiera serialu "Gomorra". Ta niezwykle realistyczna produkcja została zrealizowana na południu Włoch na podstawie bestselerowej książki Roberto Saviano. Serial będzie dostępny również w serwisie HBO GO.

 • "M jak miłość": Anna zatrudni dozorcę! To typ spod ciemnej gwiazdy!

  Do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył ceniony aktor Przemysław Bluszcz, szerokiej widowni serialowej znany m.in. z takich produkcji jak: "Paradoks", "Wszystko przed nami" czy "Przepis na życie". Grany przez niego Rafał pojawi się w wątku Anny (Tamara Arciuch). Sprawdź szczegóły!

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zdjęcia na temat: ciemne
Wideo na temat: ciemne
 • Wróżbita Maciej o popularności: Muszę nosić ciemne okulary!

  Maciej Skrzątek, czyli wróżbita Maciej, twierdzi, że jest tak popularny w naszym kraju, iż musi chodzić w okularach przeciwsłonecznych po ulicy. "Strasznie mnie ludzie poznają, strasznie!" - opowiada. "Ostatnio kupiłem czarne okulary, żeby ludzie mnie nie poznawali. Co druga osoba na ulicy mnie poznaje. 'O, wróżbita Maciej', 'O, pan Maciej', 'Dzień dobry, panie Maćku'". Mężczyzna opowiedział również o ogromnej tremie, którą odczuwał podczas pierwszego programu na żywo....

 • Pokłosie

  Historia dwóch braci, którzy spotykają się po latach i odkrywają ciemne karty z historii swojej rodzinnej wsi.

 • Netflix: Zapowiedź serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu"

  Netflix przygotowuje nowy serial, na podstawie filmu fantastycznego "Ciemny kryształ" Franka Oza i Jima Hensona.

 • Pokłosie

  Historia dwóch braci, którzy spotykają się po latach i odkrywają ciemne karty z historii swojej rodzinnej wsi.

Dyskusje na temat: ciemne