• Informacje na temat:

  ciężarnej kobiety

Artykuły na temat: ciężarnej kobiety
 • Terry Richardson pokazał zdjęcia ciężarnej partnerki!

  Kontrowersyjny fotograf pod koniec roku zdradził, że jego ukochana oczekuje bliźniaków. Para wyprawiła już "baby shower", na którym serwowano gościom tort w kształcie rodzącej kobiety. Termin porodu ukochanej Terry’ego Richardsona zbliża się wielkimi krokami. Na swoim Instagramie fotograf dał do zrozumienia, że Alexandra Bolotow ma już dość ciąży i chciałaby jak najszybciej urodzić...

 • "Jeziorak" : Dochodzenie

  Sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu, dobrze zagrany - debiutant Michał Otłowski udowodnił, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. Jego "Jeziorak" to kryminalny thriller, którego główną bohaterką jest ciężarna policjantka.

 • Syn Zenka Martyniuka ma już... nową dziewczynę?! Co z ciężarną żoną?

  Syn Zenona Martyniuka i jego ciężarna żona Ewelina dopiero co się pobrali, a już zmagają się z poważnym małżeńskim kryzysem. Daniel nie szczędzi ukochanej gorzkich słów. A gdyby tego było mało, opublikował wideo, na którym internauci dopatrzyli się twarzy innej kobiety!

 • "Annabelle" najbardziej kasowym horrorem roku

  Horror "Annabelle" przekroczył próg 150 mln dolarów wpływów w światowym box office. "Wszyscy uwielbiają przyprawiającą o gęsią skórkę laleczkę" - oświadczyli zachwyceni wynikiem twórcy filmu. Raczej nie zgodzą się z nimi francuscy widzowie, obraz został wycofywany z tamtejszych kin.

 • Ciężarna Dorota Szelągowska na najnowszym zdjęciu. "Pani spuchlakowa"

  ...kobiety kurczy się w ciąży? O 6 %... Więc ja się pytam, dlaczego nie mogą mi się kurczyć uda np. ? Źle to jest wszystko wymyślone. Tym nie miej pracuję właśnie nad blogowym wpisem, gdzie poznacie...

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

 • Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę? Edyta Pazura zabrała głos i wyjaśniła sprawę

  Cezary Pazura w nowym serialu "Ślepnąc od świateł" wciela się w postać Mariusza Fajkowskiego. Jego bohater pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrąca ciężarną kobietę na przejściu dla pieszych.  Okazuje się jednak, że nie wszyscy odróżniają fikcję od rzeczywistości. Jedna z internautek oburzyła się w sieci na Pazurę. Sądziła, że sceny z filmu wydarzyły się naprawdę...  Wpis kobiety opublikowała...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • "Klan": Miłosz chce zagłaskać ciężarną Bożenkę na śmierć?

  ..., w której lekarz tłumaczył naszej bohaterce, że ciąża jest najbardziej zagrożona do trzeciego miesiąca - wyjaśni jej mąż. - Znajomi na planie mówili, że teraz jest nawet taka akcja - kobiety we...

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

Zdjęcia na temat: ciężarnej kobiety
Dyskusje na temat: ciężarnej kobiety
 • Re: Mucha znowu w ciąży?

  Noooo.. gratulacje dla TWÓRCÓW w/w dzieła - cóż za niebywale odkrywczy pomysł - obsadzić ciężarną kobietę, w roli ciężarnej kobiety. Chapeau bas !