• Informacje na temat:

  ciężkie działa

Artykuły na temat: ciężkie działa
 • "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  Konflikt pomiędzy Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek", i Anetą Zając, czyli Marysią Radosz z "Pierwszej miłości", przybiera na sile! Kiedyś byli zakochaną w sobie po uszy parą, a dziś rozmawiają wyłącznie za pośrednictwem prawników... Mikołaj wytoczył właśnie przeciwko Anecie naprawdę ciężkie działa!

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • Beata Kozidrak przeżywa ciężkie chwile!

  Beata Kozidrak (54 l.) ma powody do zmartwień...

 • Tank przedłużył kontrakt

  Heavymetalowa grupa Tank z Wielkiej Brytanii przedłużyła kontrakt z Metal Mind Productions.

 • Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska wspierają się w ciężkich chwilach!

  Dzięki pracy w „M jak miłość” aktorki połączyła przyjaźń. Rozumieją się bez słów, bo obie wiele przeszły. W ich życiu nie brakowało łez, ale także i chwil radości, którymi zawsze się ze sobą dzieliły. Płakały po śmierci swoich mężów, ale radości nie było końca, gdy Małgorzata Rożniatowska (67 l.) wygrała w Lotto. Wtedy ze szczęścia przyjaciółki cieszyła się także Teresa Lipowska (80 l.).

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Niepokojący wpis Anity! Co się dzieje?

  Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3" ostatnio chwilowo zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz okazuje się, dlaczego. Jak wyjawiła sama zainteresowana, w jej życiu wydarzyło się "ciężkie zdarzenie".

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Andrzej Kopiczyński jest w ciężkim stanie. "Znajduje się w innym świecie"

  Andrzej Kopiczyński (82 l.) do szpitala trafił jeszcze przed śmiercią żony, Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej (†77 l.). Aktor choruje na Alzheimera i choroba ciągle postępuje. Jak donosi jeden z tabloidów, z mężczyzną właściwie nie ma już kontaktu. „Znajduje się w innym świecie” – mówi pracownik szpitala.

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

Zdjęcia na temat: ciężkie działa
Wideo na temat: ciężkie działa
 • "Przyjaciółki": Czy prawda zawsze wychodzi na jaw?

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) jest bezsilna. Czuje, że zawiodła jako matka. Nie znajduje oparcia w Pawle (Bartek Kasprzykowski). Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) szukają nowego mieszkania. Planują wspólną przyszłość, są szczęśliwi. Do Patrycji (Joanna Liszowska) dociera, że nigdy nie przestanie kochać Wiktora (Paweł Deląg). Uniki Zuzy utwierdzają Marka (Radosław Pazura) w przekonaniu, że jest ojcem jej dziecka. Markowi bardzo zależy na konfrontacji z Jankiem, ale ulega...

 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

 • Michał Piróg: W show-biznesie 98 proc. wymyśla siebie

  siebie. Tymczasem jurorzy zaczęli program od burzenia tych sztucznie stworzonych osobowości. – Dla nich to było ciężkie, bo nagle okazało się, że musimy rozbierać ich na czynniki pierwsze i przed kamerą odkrywać na nowo. Początkowo opierali się tego typu działaniom jurorów. Z czasem jednak zaczęli z pokorą je przyjmować, zrzucili nałożone na siebie maski i pokazali członkom jury i widzom, jacy są

 • Zamieszkajmy razem

  Niezależna Jeanie, grzeczna i układna Annie, sybaryta Albert, wieczny aktywista Jean oraz kobieciarz Claude przyjaźnią się od ponad czterdziestu lat. Mając na względzie swój podeszły wiek i wszystkie niedogodności, które się z nim wiążą, postanawiają zamieszkać razem. W ten sposób chcą się uchronić przed przymusową rozłąką i domem starców, gdzie byliby samotni i zdani na łaskę obcych osób. Wierzą, że razem są silniejsi i mogą sobie pomóc, kiedy nastaną ciężkie chwile. Z seniorami zamieszkuje...

Dyskusje na temat: ciężkie działa