• Informacje na temat:

  ciężkiej pracy

Artykuły na temat: ciężkiej pracy
 • Monika Zamachowska relaksuje się na masażu po ciężkiej pracy! Stać ją na to?

  Monika Zamachowska (46 l.) już niejednokrotnie narzekała, że musi ciężko pracować, by utrzymać rodzinę i wspomóc finansowo męża Zbigniewa Zamachowskiego (57 l.). Jednak okazuje się, że nie jest tak źle i prezenterkę stać na mniejsze i większe przyjemności.

 • Recenzja B.O.K. "Labirynt Babel": Stary świat płonie

  Kilka lat temu B.O.K., szukając uwagi kolejnych słuchaczy, grali dla "pustych sal, które śmiały się w twarz". Teraz ich album debiutuje na pierwszym miejscu listy OLiS. Ogrom ciężkiej pracy przyniósł swoje owoce. Jak smakują?

 • Tak Alżbeta Lenska odpoczywa po ciężkiej operacji! Co na to mąż?

  .... Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to, co lubi, Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami. Nikt z Nas się nie...

 • "Ja nie wracam" : W podróży

  Ania z wyglądu przypomina kilkunastoletnią dziewczynę. Tak naprawdę jest dorosłą, niezależną kobietą. Pracuje na uniwersytecie jako asystentka profesora. Uczy studentów. W dzieciństwie była wychowanką domu dziecka i tylko dzięki bardzo ciężkiej pracy udało jej się zacząć wszystko od nowa.

 • Linda Evans: kiedyś była gwiazdą, dziś stawia czoła ciężkiej chorobie

  ..."Dynastii" Aaron Spelling ujął to tak: "Hm... Ma przepiękne oczy". Ku rozpaczy fanów, po niemal dekadzie grania roli Krystle i pracy nierzadko po 14 godzin na dobę bez weekendów, Linda zdecydowała się...

 • Dokument "Polscy ratownicy w Nepalu"

  Trzęsienie ziemi, do którego doszło 25 kwietnia w Nepalu, spowodowało kolosalne zniszczenia. Na pomoc Nepalczykom wyruszyła specjalnie wyszkolona grupa polskich strażaków. O ich pracy opowiada film dokumentalny "Polscy ratownicy w Nepalu", który zostanie wyemitowany w czwartek, 28 maja, na Discovery Channel, a następnie w czerwcu na antenie TVP Info.

 • Ciężkie życie gwiazdy

  ...się, że ekschłopak nie szuka pracy, przeszkadza jej w znalezieniu nowego partnera i uniemożliwia wyjazd Mili z Meksyku. Również Sergio Mayer nie wyrażał się pochlebnie o synu. Stwierdził, że woli być...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • "M jak miłość": Ciężkie życie syna prostytutki

  Z powodu pracy mamy Damian będzie miał kłopoty.

 • Tina Fey pożegnała Davida Lettermana

  Tina Fey pożegnała Davida Lettermana rozbierając się na wizji do specjalnej bielizny z napisem "Bye Dave".

Zdjęcia na temat: ciężkiej pracy
Wideo na temat: ciężkiej pracy
 • "Policjantki i policjanci" : Koniec zdjęć do 7. sezonu!

  Kilka miesięcy ciężkiej pracy na planie „Policjantek i policjantów” za nami! Przed aktorami i ekipą kilka tygodni przerwy, jednak widzowie nie mają powodów do niepokoju: powstanie 8. sezon hitu Czwórki. Szczegóły dotyczące nowej serii pojawiać się będą na oficjalnym profilu serialu, a finałowe odcinki aktualnej serii od poniedziałku do piątku o 19.00 w Czwórce.

 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • "Misja Afganistan": Sumienie kontra zemsta

  Sytuacja nie odbiegała od stylu życia wojskowych. Wstawaliśmy o 5. rano, kładliśmy się spać po całym dniu ciężkiej pracy. Pracowaliśmy z ciężkim sprzętem, z bronią, z prawdziwymi rozkazami... - wspomina Piotr Rogucki pracę na planie serialu "Misja Afganistan".

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

Dyskusje na temat: ciężkiej pracy