• Informacje na temat:

  cillian murphy

Artykuły na temat: cillian murphy
 • "Peaky Blinders": Kiedy startuje premiera czwartego sezonu?

  .... Legalne i nielegalne firmy uczyniły Shelbych bogatszymi, niż kiedykolwiek o tym marzyli. W serialu występują m.in. Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Joe Cole, Sophie Rundle, Sam Neill...

 • Jamie Dornan w wojennym dramacie

  Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Jamie Dornan, zagra główną rolę w wojennym dramacie "Anthropoid".

 • "Peaky Blinders": nowy serial w Canal +

  Najlepszą perspektywą zarobku jest przynależność do jednego z licznych gangów. Powracający z frontu bracia - Thomas (Cillian Murphy) i Arthur (Paul Anderson) Shelby, przejmują od ciotki Polly (Helen McCrory) dowództwo nad gangiem brutalnych, lecz nienagannie ubranych "Peaky Blinders", którzy specjalizują się w nielegalnych zakładach bukmacherskich i ściąganiu haraczy. Wkrótce Thomas...

 • Murphy i McAdams u Cravena

  Cillian Murphy ( "28 dni później" ) i Rachel McAdams ( "Notebook" ) wystąpią w nowym filmie mistrza horroru, Wesa Cravena (seria "Krzyk" ). Zdjęcia do thrillera "Red Eye" rozpoczną się 8 listopada w Los Angeles.

 • „Peaky Blinders”: Premiera drugiego sezonu

  Bohaterami serialu są bracia Shelby, którzy po powrocie z frontu I wojny światowej zaczynają przewodzić jednej z najsilniejszych i najniebezpieczniejszych grup przestępczych w Birmingham - Peaky Blinders. W pierwszym sezonie serialu widz poznaje ich szefa, bezwzględnego Thomasa Shelby’ego (rewelacyjny Cillian Murphy). Mężczyźnie szybko przestaje wystarczać kontrola nad podziemnym półświatkiem...

 • Jest kobietą czy mężczyzną?

  Ellen Page, która za rolę w "Juno" otrzymała nominację do Oscara i Cillian Murphy, znany z "Śniadania na Plutonie", zagrają główne role w filmie "Peacock".

 • Marion Cotillard u Nolana

  Marion Cotillard, Cillian Murphy i Ellen Page dołączą do ekipy następnego filmu Christophera Nolana "Inception".

 • "Batman": Obsada rośnie

  Cillian Murphy ( "28 dni później" , "Wzgórze nadziei" ) dołączył do obsady filmu "Batman: Intimidation", do którego zdjęcia rozpoczną się już wkrótce. 30-letni Irlandczyk zagra głównego przeciwnika człowieka-nietoperza, w którego wcieli się Christian Bale ( "American Psycho" , "Equilibrium" ). Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w lutym w Londynie.

 • "Batman": Aragorn zagra drania?

  Dwaj kolejni aktorzy otrzymają podobno propozycje występu w nowym filmie o przygodach Batmana. Kandydatami do udziału w komiksowym widowisku są Viggo Mortensen, czyli dzielny Aragorn ze słynnego cyklu "Władca Pierścieni" , oraz młody Brytyjczyk Cillian Murphy, popularny po sukcesie horroru s-f "28 dni później" . Spekuluje się, że mogą oni otrzymać role przeciwników człowieka-nietoperza.

 • Keira Knightley z Sienną Miller

  Premiera najnowszego filmu Keiry Knightley i Sienny Miller "The Edge of Love" otworzyła Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Edynburgu. Po raz pierwszy w swojej 62-letniej historii impreza odbyła się w czerwcu zamiast tradycyjnie w lipcu.