• Informacje na temat:

  cin & cin

Artykuły na temat: cin & cin
 • ..., następnie z Marcinem Mroczkiem. Piękna, pełna temperamentu i energii, zaskarbiła sobie serca widzów i choć już od dawna nie tańczy w show, do dziś jest jedną z ulubionych tancerek w nim występujących. Z czasem zaczęła pojawiać się jako aktorka w serialach telewizyjnych. Gościnnie w "Plebani", "Kryminalnych", "Świecie według Kiepskich", "Nowej" i "Klanie". Większe role dostała w "Na wspólnej...

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.

 • Herbuś szalała z byłym

  Na turnieju "Cin&Cin Polish Cup" pojawiła się cała warszawska śmietanka towarzyska, w tym wielu celebrytów, którzy biorą bądź brali udział w zmaganiach o Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Nie mogło też zabraknąć Edyty Herbuś, której jak zwykle towarzyszył ukochany, reżyser Mariusz Treliński. Ale kiedy jego partnerka dawała z siebie wszystko na parkiecie, musiał grzecznie obserwować ją...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Herbuś kupuje rodzicom dom

  ...tańca CIN&CIN Polish Cup 2010. Wykonali bardzo erotyczny taniec... Nie wiem, dlaczego zmieniła zdanie, bo znów zaczęła się pojawiać na salonach - mówi jej koleżanka. - Bywanie, kreacje, pozory... to...

 • "Fantastyczna czwórka 2" bez aktora

  Twórcy zapowiedzieli już premierę kolejnej części "Fantastycznej czwórki" na czerwiec 2007 roku. W drugim filmie znów zobaczymy Jessicę Albę ( "Cin City" ), Juliana McMahona ("Inny dzień", serial "Bez skazy") i Michaela Chiklisa ("Żołnierz przyszłości"). Niestety nie wybrano aktora, który wcieli się w rolę Silver Surfera. Nie będzie on po prostu potrzebny.

 • Płyta Prezesa już wkrótce

  Prezes ukończył nagrywanie kolejnego materiału zatytułowanego "Do 3 X sztuka". Płyta w ciągu najbliższego tygodnia powinna być gotowa do dystrybucji (drogą pocztową oraz w wybranych sklepach na terenie Szczecina).

 • Tańczące gwiazdy u Stefano

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do debiutanckiego singla Stefano Terrazzino, znanego z programu "Taniec z gwiazdami"!

 • Edyta Herbuś zagrała w teledysku

  Aktorka i tancerka Edyta Herbuś po raz kolejny wystąpi w teledysku. Tym razem do współpracy namówił ją belgijski wokalista r'n'b - Nelson.

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.

Zdjęcia na temat: cin & cin
Dyskusje na temat: cin & cin