• Informacje na temat:

  cinderella story

Artykuły na temat: cinderella story
 • A Cinderella Story

  Do Waltera zwraca się o pomoc naukowiec z NASA. Prosi o odnalezienie kobiety, którą spotkał w barze. Jedynym śladem, jaki prowadzi do nieznajomej jest...

 • Kolejna Miss Agent

  Regina King ( "Małolaty u taty" , "Cinderella Story" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w filmie "Miss Agent 2", kontynuacji przebojowej opowieści "Miss Agent" . W sequelu główną rolę - agentki FBI Gracie Hart - powtórzy Sandra Bullock ( "Dwa tygodnie na miłość" ).

 • Wpływowi Kutcher i Lohan

  Ashton Kutcher (27 l,. "Zupełnie jak miłość" ) i Lindsay Lohan (19 l., "Garbi: Super bryka" ) znaleźli się na szczycie listy najbardziej wpływowych aktorów młodego pokolenia w Hollywood. Ranking sporządził magazyn "Teen People", posiłkując się glosami swych czytelników.

 • Nowa rozgrywka Mudvayne

  Amerykańska grupa Mudvayne wyda w listopadzie nowy album "The New Game".

 • Hilary Duff i perfekcyjny mężczyzna

  Hilary Duff ( "Agent Cody Banks" , "Lizzie McGuire" ) ma zagrać w komedii "The Perfect Man". Film będzie historią pewnej nastolatki i jej samotnej matki. Obraz powstanie dla wytwórni Universal. 16-letnia obecnie Hilary Duff odniosła wielki sukces w telewizyjnym serial u "Lizzie Mc Guire", a obecnie próbuje swoich sił w kinie.

 • Robot pokonał Spider-Mana

  Film "Ja, Robot" , będący ekranizacją prozy Isaaca Asimova, klasyka literatury fantastyczno-naukowej, pokonał w ubiegły weekend (16 - 18 lipca) drugą część opowieści o człowieku-pająku, obraz "Spider-Man 2" i zajął pozycję lidera amerykańskiego box office.

 • Jimmy Buffet: Lepiej późno niż wcale

  Płyta "License to Chill" country'owego wykonawcy Jimmy'ego Buffetta zadebiutowała na pierwszym miejscu listy "Billboardu". Obecność na amerykańskiej liście to nie pierwszyzna dla Buffetta, bo po raz pierwszy znalazł się na niej w w 1974 roku. Ale dopiero 30 lat później udało mu się zdobyć szczyt.

 • Ashlee Simpson w siódmym niebie

  20-letnia wokalistka pop Ashlee Simpson, młodsza siostra Jessiki, trafiła na szczyt listy "Billboardu" z debiutanckim albumem "Autobiography". Gwiazda telewizyjnego serial u "Siódme niebo", znana także z programu o sobie "The Ashlee Simpson Show", przebiła swoją starszą siostrę, która nie miała jeszcze numeru 1.

 • Złote Maliny: Nominacje

  Tradycyjnie na dzień przed ogłoszeniem oscarowych nominacji, w Los Angeles oznajmiane są nominacje do Złotych Malin, nagród za najgorsze osiągnięcia filmowe roku. Tym razem "faworytem" jest obraz "Kobieta-kot" , który otrzymał nominacje w aż siedmiu kategoriach. Podczas 25. edycji wyróżnień film może zdobyć wątpliwe laury między innymi w kategorii "Najgorszy film".

 • Największy świr w Hollywood

  Kiedy myślimy o Billu Murrayu, do głowy przychodzi nam automatycznie jeden tytuł - "Dzień świstaka". Gdyby jednak urodził się w Polsce, z pewnością kojarzylibyśmy go z "Dniem świra". Najbardziej ekscentryczny z amerykańskich aktorów obchodzi dziś 60. urodziny.