• Informacje na temat:

  cisza nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: cisza nad rozlewiskiem
 • "Cisza nad rozlewiskiem" Uczuciowe burze przerwą ciszę nad rozlewiskiem...

  Już w 1. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" rozpęta się uczuciowa burza, która nie ucichnie nawet na moment aż do końca ostatniej serii mazurskiej sagi! Miłosne rozterki nie ominą żadnej z bohaterek serialu.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  Zgodnie z wolą aktorki mąż zabrał część jej prochów do Azji.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  ...(śmiech) - wyznała aktorka, która pierwszy rok po urodzeniu poświęciła całkowicie roli matki, odrzucając kolejne oferty. Czas nad Rozlewiskiem Kiedy w 2009 r. wszyscy typowali ją na gwiazdę nowego serialu TVN, aktorka przeszła do TVP, by zagrać główną rolę w ekranizacji książki "Dom nad Rozlewiskiem". - Wierzę, że z TVN-em będę jeszcze niejedno robiła. Ale kiedy zaproponowano mi rolę...

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik wyemigruje do Hiszpanii?

  ...nieruchomość na hiszpańskim wybrzeżu i w przyszłości zamieszkać na Costa Brava na stałe. Serialowa Małgosia Jantar z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wyznała niedawno, że chciałaby otworzyć w Hiszpanii(...) lata temu, już po zakończeniu zdjęć do "Ciszy nad rozlewiskiem", Joanna Brodzik bardzo poważnie rozważała otworzenie własnej restauracji, w której serwowane by były proste dania, jakie pamięta ze...

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Przedsięwzięcie wyjątkowe

  Przyjaźń, która przetrwała najtrudniejsze wydarzenia w życiu każdej z nich na przestrzeni 27 lat. Di - Joanna Brodzik, Viv - Małgorzata Lipmann, Rose - Daria Widawska to kobiety nieprzeciętne, zabawne i ciekawe życia. - Dla nas to przedsięwzięcie wyjątkowe. Naszą motywacją do spotkania się na scenie jest nasza wieloletnia przyjaźń. Kiedy ponad piętnaście lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na...

 • Joanna Brodzik: Groźna i piękna

  Wróciła w wielkim stylu! Po kilkunastu latach przerwy Joanna Brodzik znów pokazała się na teatralnej scenie. A niedługo już po raz piąty zobaczymy aktorkę w serii "Nad rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: cisza nad rozlewiskiem
Wideo na temat: cisza nad rozlewiskiem
 • „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  Małgorzata Braunek znana m.in. z serialu „Dom nad rozlewiskiem" już od ponad roku zmaga się z rakiem. Mimo że aktorka przeszła wiele sesji chemioterapii oraz kilka operacji, choroba wciąż nie daje za wygraną. Na kanapach studia „Pytania na śniadanie" gościł syn gwiazdy - Xawery Żuławski. Reżyser opowiedział o zmaganiach swojej mamy oraz krokach, jakie są konieczne do podjęcia. - Jesteśmy zmuszeni

Dyskusje na temat: cisza nad rozlewiskiem