• Informacje na temat:

  ciuchy dla nastolatki

Artykuły na temat: ciuchy dla nastolatki
 • Nastolatki wpadną w sidła sponsoringu

  ...w swój sekret. Tak naprawdę naciąga bowiem bogatych facetów w galeriach handlowych. Za drogie ciuchy i biżuterię, odwdzięcza się towarzystwem. Kiedy dziewczyny udają się razem do galerii handlowej, Mirka da Patrycji pokazową lekcję. Początkowo siostra Radka nie zechce być galerianką. Kiedy jednak skończy jej się kieszonkowe, zmieni zdanie. I zaczną się prawdziwe kłopoty nie tylko dla dziewczyny, ale...

 • "Świnki", czyli nastolatki bez granic

  W maju do kin wejdzie film Roberta Glińskiego "Świnki". Główną rolę w dramacie o braku granic w świecie nastolatków zagrał Filip Garbacz, którego za tę kreację nagrodzono za najlepszy debiut aktorski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • "Na dobre i na złe": Szalony dzień

  Szczepan założy damskie ciuchy, Zuza trafi do więzienia… W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” - numer 632 – będzie sporo niespodzianek! A my zapraszamy na nowe fotostory… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Slowdive: "Widziałem koncert My Bloody Valentine w małym pubie" (wywiad)

  Gwiazda OFF Festival 2014, zespół Slowdive, ujawnia subiektywną listę najważniejszych płyt. Z gitarzystą Neilem Halsteadem i perkusistą Simonem Scottem rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Joanna Koroniewska biedowała! "Sprzątałam klatki schodowe"

  Joanna Koroniewska jako prowadząca "Pogotowie rachunkowe" nie dla wszystkich jest przekonująca. Wiele osób uważa, że jako aktorka zarabia krocie i nie wie zbyt wiele o prawdziwej biedzie. Ona jednak temu zaprzecza...

 • Kariera tandeciarza

  Na jego zawodowym koncie znalazło się dziesięć nominacji do nagrody Złotej Maliny, w tym kilkakrotnie dla najgorszego aktora. Jest znany przede wszystkim z niebyt inteligentnych i mało ambitnych ról komediowych.

 • Igor Kwiatkowski: Mam ciemniejszą stronę!

  ...dopisuje mu dobry humor, a także dlaczego nie został kucharzem i muzykiem.

 • Różne odcienie kobiecości

  W ten weekend w kinach zobaczymy różne odcienie kobiecości - buńczuczne "Galerianki" i rodzące matki, dla których pępkiem świata jest "Pierwszy krzyk" ich dzieci, namiętną femme fatale w "Przerwanych objęciach" oraz kobiety samotne, szukające prawdziwej bliskości, a nie tylko "Surogatów" i obżartuchy kochające "Klopsiki oraz inne zjawiska pogodowe".

 • 12 rzeczy, których możesz nie wiedzieć

  Witaj w prehistorycznym świecie - pełnym tropikalnych roślin i dzikich zwierząt. Świecie będącym szansą na nowy start dla ludzkości, nad którą ciąży widmo zagłady. Niestety, szybko okazuje się, że idylliczna kolonia pełna jest groźnych sekretów. Zapraszamy do "Terra Nova".

 • Ma 52 lata i nosi ubrania 14-letniej córki

  Gwiazda pop Madonna notorycznie podkrada ubrania córce Lourdes, co wywołuje złość 14-latki.