• Informacje na temat:

  clair

Artykuły na temat: clair
 • Colleen poznaje w Denver śpiewaczkę Gildę St.-Clair. Jest zauroczona życiem, które prowadzi artystka. Obie przyjeżdżają do Colorado Springs, gdzie ma odbyć...

 • Matador Pierce Brosnan

  Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) najprawdopodobniej zagra w dreszczowcu "The Matador". Film opowie o przyjaźni dwóch mężczyzn wplątanych w międzynarodową aferę. Obraz powstanie w firmie produkcyjnej, której współwłaścicielem jest odtwórca roli Jamesa Bonda.

 • Do Colorado Springs przyjeżdża Gilda St. Clair, śpiewaczka o międzynarodowej sławie. Kobieta utrzymuje w tajemnicy chorobę gardła. Colleen zastanawia się,...

 • Romantyczni Julianne Moore i Pierce Brosnan

  Julianne Moore ( "Godziny" ) wystąpi u boku Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) w romantycznej opowieści, zatytułowanej "The Laws Of Attraction". Pierwszy klaps na planie padnie w połowie lipca.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Pamiętacie serial o sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Huxtable? Cliff i Clair oraz ich piątka dzieci (Sondra, Denise, Theodore, Vanessa i Rudy) na przełomie lat 80. i 90. byli nam bliscy niczym krewni. Co stało się po latach z bohaterami serialu "Bill Cosby Show"? Sprawdźcie!

 • Whiterspoon boi się internetu

  Reese Witherspoon jest przerażona faktem, że jej dzieci korzystają z internetu. Aktorkę niepokoi, że syn i córka mogą dzięki temu być "wystawieni" internetowym drapieżnikom.

 • "House of Cards": Nowe problemy Franka

  ...kongresmen Frank Underwood (Kevin Spacey) i jego żona Claire Underwood (Robin Wright). Drugi sezon serialu zakończyła scena zaprzysiężenia głównego bohatera na prezydenta USA. - Jesteśmy zabójcami Francis - słyszymy zwiastunie z ust Clair. - Po prostu musieliśmy przetrwać - poprawia ją Frank. Premiera 3. sezonu zaplanowana jest na 27 lutego. Nowe odcinki wyreżyserowała m.in. Agnieszka Holland...

 • Brosnan u Beresforda

  Pierce Brosnan ( "Świat to za mało" , "Szara sowa" ) wystąpi w najnowszym filmie australijskiego reżysera Bruce'a Beresforda ("Wożąc panią Daisy", "Podwójne zagrożenie" ), zatytułowanym "Evelyn". Jak podał magazyn Variety , zdjęcia do produkcji ruszają na początku października w Irlandii.

 • Lily Allen zabiera 3-letnią córkę do baru!

  ..., czy znów pójdziemy do baru. No i zgodziłam się" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Marie Clair". Zarzeka się jednak, że najczęściej jej dzieci już o osiemnastej są w łóżkach i tego zwyczaju...

 • Polski film "33 sceny z życia" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej będzie miał światową premierę w głównym konkursie festiwalu w Locarno.

Zdjęcia na temat: clair
Dyskusje na temat: clair
 • Re: Zasypano ich ofertami

  Ech, Clair była najładniejszą aktorką ze wszystkich z "Lost". Serial ekstra, chociaż wszystkich sezonów nie dałam rady obejrzeć... 4 już odstawiłam. Dla własnego dobra i po to, żeby nie stracić dobrego wyobrażenia o "Lost"

 • Re: "Jak ich widzę, to nie mogę…"!

  Ja Johna Locka lubię, ma swój niezaprzeczaly charakter, on to czuje...glupole tego nie zrozumieją, muszą mieć wyłożoną kawę na ławę.. :) sto razy gorszy jest doktorek "ciepla klucha"; ale już Clair Bennet z Herosów to uwielbiam, nie rozumiem, jak takie kultowe dziewczę może kogos irytować, jest max sexi i świetna!