• Informacje na temat:

  claire richards

Artykuły na temat: claire richards
 • Wokalistka Steps ranna

  Claire Richards, członkini brytyjskiej grupy Steps, boleśnie zraniła się w plecy podczas upadku z barowego krzesła. Lekarze orzekli, że jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo i wokalistka wkrótce wróci na scenę.

 • Alkoholowe zabawy Britney Spears

  Członkowie brytyjskiego kwintetu Steps ujawnili nieco szczegółów dotyczących ich wspólnego podróżowania z amerykańską gwiazdą pop Britney Spears. Mogą one nieco popsuć jej wizerunek, bowiem - jeśli wierzyć tej relacji - większość drogi mijała im na spożywaniu alkoholu.

 • Steps: Wszystko przez kłótnie

  Rozpad grupy Steps wciąż odbija się szerokim echem w prasie brytyjskiej. Wiele osób wciąż nie może się z tym pogodzić, ale im więcej szczegółów na temat zespołu zostaje podanych do wiadomości fanów, tym więcej z nich przestaje być zdziwionych takim obrotem sprawy. Grupa być może istniałaby do dziś, gdyby nie to, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy doszło w niej do ogromnej ilości kłótni i zespół podzielił się na dwie grupy, które w żadne sposób nie mogły dojść ze sobą do porozumienia.

Wideo na temat: claire richards
 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

 • Polowanie na czarownice

  Behmen (Nicolas Cage) powraca z kolejnej krucjaty. Lata wojowania w imieniu Boga pozbawiły go złudzeń co do idei krwawych rzezi oraz świętości Kościoła. Wraz z towarzyszem broni Felsonem (Ron Perlman) zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu, widzą swój kraj zrujnowany i wyludniony. Dowiadują się, że pustoszy go Czarna Śmierć. W poszukiwaniu jedzenia przybywają do zamku w Marburgu, gdzie zostają zatrzymani i zaprowadzeni przed oblicze Kardynała (Christopher Lee), by wyjaśnić swój...

 • Dla Ellen

  Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień – okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka rockowego nie sprawia wrażenia człowieka zbyt pochłoniętego obowiązkami czy obarczonego powinnościami innymi niż koncerty i szampańska zabawa tuż po nich. Pewnie wiódłby taką egzystencję dalej, gdyby nie moment otrzeźwienia: utrata prawa do opieki nad ukochaną córką, Ellen. Wydaje się, że Joby wyczerpał już wszystkie szanse, jakie dawała mu Claire, matka...