• Informacje na temat:

  clare higgins

Artykuły na temat: clare higgins
 • Baka u boku Josepha Fiennesa

  W okolicach Nowosolnej koło Łodzi rozpoczęły się w poniedziałek zdjęcia do polsko-izraelskiego filmu - pod roboczym tytułem "Wiosna 1941". To pierwsza koprodukcja w historii kinematografii tych państw. W filmie główną rolę gra Joseph Fiennes. Z polskich aktorów zobaczymy m. in. Mirosława Bakę.

 • Polsko-izraelska "Wiosna 1941"

  W Lublinie dobiegają końca zdjęcia do polsko-izraelskiej produkcji o roboczym tytule "Wiosna 1941". Na fotelu reżysera zasiada Uri Barbash, izraelski twórca o polskich korzeniach, którego ojciec wyjechał z Polski do Palestyny przed 1939 rokiem.

 • XVII-wieczny aktor w tarapatach

  Billy Crudup ( "Kraina Hi-Lo" , "U progu sławy" ) i Claire Danes ( "Romeo i Julia" , "Terminator 3: Bunt maszyn" ) grają główne role w kostiumowym widowisku "Compleat Female Stage Beauty". Film opowiada autentyczną historię słynnego aktora sprzed czterystu lat, który staje w obliczu nieoczekiwanej scenicznej konkurencji. W obsadzie projektu, który realizuje właśnie Richard Eyre ( "Iris" ), występuje także wielu wybitnych aktorów brytyjskich.

 • Smutny film Allena

  Rozczarowali się wszyscy ci, którzy liczyli na żarty i zabawne powiedzenia w najnowszym filmie Woody'ego Allena pod tytułem "Cassandra's Dream", zaprezentowanym poza konkursem na festiwalu filmowym w Wenecji.

Wideo na temat: clare higgins
 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Lily

  Lily jest ekscentryczką. Żyje według swojego własnego kaprysu ale w harmonii z naturą w domu swojej matki na wsi. Jej starsza siostra Clara mieszka w Paryżu razem z mężem, początkującym prawnikiem. Kiedy matka umiera, Lily nie może być zostawiona sama sobie, co udowadniają efekty krótkiego "okresu próbnej samodzielności". Clara postanawia wprowadzić się do domu na wsi. Opieka nad Lily wywraca jej życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Pod wpływem młodszej siostry re-definiuje swoje życie i...

 • Amerykanin

  Zawodowy zabójca, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka trudności w realizacji kolejnego zlecenia. Postanawia się wycofać i decyduje, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji. Stopniowo zaczyna się delektować życiem z dala od ciągłego zagrożenia. Zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (Violante Placido). Tymczasem zbliża się termin realizacji zlecenia....