• Informacje na temat:

  classic

Artykuły na temat: classic
 • Anna Głogowska: Przez nią znany muzyk ma kłopoty!

  Anna Głogowska (36 l.) wygadała się na wizji, że imprezowała z Robertem Klattem (42 l.) z zespołu Classic. Jego żona dowiedziała się o tym z telewizji…

 • RMF Classic: Wybierz świąteczny przebój wszech czasów!

  Słuchacze RMF Classic mogą wziąć udział w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.

 • Tak wygladała Ewa Drzyzga kilka dobrych lat temu Ostatnio dziennikarka nosiła taką fryzurę Teraz Ewa Drzyzga postanowiła skrócić włosy Drzyzga pojawiła się na wręczeniu nagród Mocarty RMF Classic Nowa fryzura dodaje jej uroku!

 • Maciej Stuhr w RMF Classic

  Maciej Stuhr ("Obywatel", "Drogówka", "Obława") będzie gościem najbliższego cyklu Bliskie Spotkania w RMF Classic. W niedzielę, 9 listopada, aktor odpowie na pytania Magdaleny Miśki-Jackowskiej.

 • Justyna Kowalczyk pochwaliła się, jak teraz wygląda jej życie!

  W sobotę biegaczka narciarska zajęła czwarte miejsce w kończącym cykl Visma Ski Classic 70-kilometrowym biegu Yllaes-Levi. Teraz w końcu może pozwolić sobie na mały relaks, jednak wygląda on nieco inaczej, niż u "zwykłego śmiertelnika". Po ciężkim biegu sportsmenka opublikowała dwa zdjęcia, jedno kiedy bezpośrednio po przekroczeniu linii mety leży na leżaku i zjada czekoladę, a drugie, które...

 • 1000 zaproszeń na Festiwal Muzyki Filmowej do wygrania w RMF Classic!

  Do końca maja w radiu RMF Classic trwa konkurs dla słuchaczy "Na fali seriali", w którym można zdobyć zaproszenia na Międzynarodową Galę Seriali. Koncert odbędzie się 30 maja w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Anna Głogowska zaczynała jako... gwiazda disco polo?!

  ...", Głogowską można zobaczyć w klipach do takich hitów jak "Kochaj mnie" grupy Bossanowa czy też "Piękną miałaś twarz" zespołu Classic. Tancerka, zapytana o swoją przeszłość, nie czuje zażenowania. Wręcz...

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • Zenon Martyniuk: Fani modlą się o jego zdrowie!

  ...disco polo. Zdrowie w życiu jest najważniejsze, życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia" - powiedział tabloidowi Patryk Pegza, lider zespołu After Party. Robert Klatt z grupy Classic dodał, że "bez...

 • Katie Melua i Kim Wilde wystąpią w Atlas Arenie w Łodzi

  Katie Melua będzie jedną z gwiazd drugiej polskiej edycji koncertu z cyklu Classic meets Pop, który 21 marca 2015 r. odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie - poinformowali we wtorek (16 grudnia) organizatorzy.

Zdjęcia na temat: classic
Dyskusje na temat: classic