• Informacje na temat:

  claudia schiffer aktorka

Artykuły na temat: claudia schiffer aktorka
 • Dramat Claudii Schiffer

  ...bardzo troskliwego męża - zachwycała się Claudia. Matthew podziwiał ją bezgranicznie, ale kiedy ona podpisywała kolejne lukratywne kontrakty reklamowe, on w pocie czoła rozkręcał własną karierę. Gdy pojawiali się razem na czerwonym dywanie, nazywali go "panem Schiffer". To musiało boleć... Czyżby zatem rzeczywiście zapragnął dowartościować się w ramionach innej kobiety? - Z moim małżeństwem jest...

 • Claudia Schiffer w nowej roli

  Niemiecka supermodelka Claudia Schiffer wciąż marzy o zrobieniu kariery także jako aktorka. Próbowała już swych sił na ekranie, najczęściej jednak były to role epizodyczne - zagrała instruktorkę aerobicu w filmie "Richie Rich" Donalda Petriego, pokazała się na wybiegu w "Pret-a-Porter" Roberta Altmana, pojawiła się w roli drugoplanowej w "Black and White" Jamesa Tobacka.

 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  Penelope Cruz została uznana najpiękniejszą kobietą. Aktorka pozostawił daleko w tyle modelką Claudię Schiffer czy aktorkę Kristin Scott Thomas .

 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  Penelope Cruz została uznana przez specjalistkę mody Sally Allen najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka pozostawił daleko w tyle modelką Claudię Schiffer, czy aktorkę Kristin Scott Thomas.

 • Znana modelka kończy karierę

  Niemiecka supermodelka Claudia Schiffer postanowiła nigdy więcej nie pojawić się na wybiegu mody.

 • Reklamowa Scarlett Johansson

  Kampaniom reklamowym z udziałem słynnej aktorki Scarlett Johansson nie ma końca: jesienią startują reklamy hiszpańskiego domu mody Mango.

 • Grzegorz Ciechowski kochał tylko muzykę? "Kobiety po prostu były"

  ...wspominała to Potocka. Czytaj dalej na następnej stronie Aktorka odeszła od męża, zabrała córkę Matyldę i zamieszkała z Ciechowskim, który odszedł od żony. Urodziła im się Weronika. O tym, jak(...). "Byłam zbyt pewna siebie? Zbyt naiwna? Za bardzo wierzyłam w jego uczucie?" - zastanawiała się po latach. "Nie traktowałam jej jako rywalki. Może gdyby była Claudią Schiffer? Ale nie była! Co masz...

 • Szkockie Live 8: Apel do polityków

  Ponad 50 tys. widzów zebrało się w środę wieczorem, 6 lipca, na stadionie w szkockim Edynburgu, gdzie odbył się ostatni koncert z cyklu Live 8. Jego organizatorzy mają nadzieję w ten sposób zwrócić uwagę przywódców G-8 obradujących w szkockim Gleneagles na problem nędzy w Afryce.

 • Książę Albert II wypina brzuch na urodzinach sportowca

  Brooke Shields, Claudią Schiffer, Naomi Campbell i siostrą obecnej królowej Hiszpanii Letizi - Telmą Ortiz. Do tego ma dwoje nieślubnych dzieci: syna Aleksandra ze stewardesą Nicole Coste...

 • Historia słynnej modelki w kinie

  W lutym 2010 roku na polskie ekrany trafi "Kwiat pustyni" - ekranizacja głośnej książki jednej z najbardziej rozchwytywanych modelek świata, Waris Dirie.

Wideo na temat: claudia schiffer aktorka
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Saga Wikingów

  Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka...