• Informacje na temat:

  claudia schiffer urodziła

Artykuły na temat: claudia schiffer urodziła
 • Claudia Schiffer urodziła córeczkę

  Niemiecki supermodelka Claudia Schiffer i jej mąż, brytyjski reżyser filmowy Matthew Vaughn, z zadowoleniem powitali na świecie ich trzecie dziecko - dziewczynkę.

 • Schiffer urodzi dziewczynkę

  Modelka Claudia Schiffer zdradziła, że urodzi córeczkę. Będzie to druga córeczka w rodzinie modelki. Schiffer i jej mąż Matthew Vaughn są szczęśliwymi rodzicami 6-letniego Caspara i 5-letniej Clementyny.

 • Grzegorz Ciechowski kochał tylko muzykę? "Kobiety po prostu były"

  ...wspominała to Potocka. Czytaj dalej na następnej stronie Aktorka odeszła od męża, zabrała córkę Matyldę i zamieszkała z Ciechowskim, który odszedł od żony. Urodziła im się Weronika. O tym, jak(...). "Byłam zbyt pewna siebie? Zbyt naiwna? Za bardzo wierzyłam w jego uczucie?" - zastanawiała się po latach. "Nie traktowałam jej jako rywalki. Może gdyby była Claudią Schiffer? Ale nie była! Co masz...

 • Reżim Claudii Schiffer

  Ciało słynnej modelki Claudii Schiffer zasługuje na podziw. Jednak jak zapewnia osobisty trener niemieckiej piękności, David Higgins, taki efekt wymaga wysiłku i pracy.

 • Claudia Schiffer w ciąży!

  Claudia Schiffer jest w piątym miesiącu ciąży - poinformował serwis WENN. Ojcem dziecka jest mąż modelki Matthew Vaughn.

 • Claudia Schiffer ma córkę!

  Supermodelka Claudia Schiffer (34 l.) urodziła w czwartek, 11 listopada, córkę w londyńskim szpitalu - podał jej rzecznik prasowy. Zarówno mama, jak i dziecko czują się dobrze.

 • Claudia Schiffer - supermodelka światowej sławy - przyleciała w czwartek, 28 września, z krótką wizytą do Polski. Modelka zgodziła się promować kolekcję ubrań jednej z polskich firm odzieżowych; została twarzą kolekcji wiosna - lato 2007.

Wideo na temat: claudia schiffer urodziła
 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.